Witamy: Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Konieczkowej [Guest] Księga GościStrona GłównaPlan lekcjiFOTOGaleriaKontakt
Czerwiec 21 2018 04:48:08  
Nawigacja
Nasza szkoła
  Misja szkoły
  Wizja szkoły
  Statut Szkoły
  Patron szkoły
  Historia szkoły
  Muzeum społeczne
  Kontakt

Nasze sukcesy
  Konkurs recytatorski
  Konkursy i Festiwale
  Sportowe

REKRUTACJA
  Harmonogram rekrutacji
  Informacje dla rodziców
  Wnioski i podania
  Wyniki rekrutacji

My i szkoła
  Reforma edukacji MEN
  Kuratorium Oświaty
  Plan lekcji
  Podręczniki 2017/2018
  Dowóz uczniów
  Świetlica
  Dni wolne od zajęć
  Kalendarz roku szk.2017/18
  Tabla szkolne
  Księga Gości
  Napisz do nas
  Szkolne Forum

FOTO galerie
  Dzień pamięci
  Karnawał
  Robotyka
  Dzień nauczyciela 2017
  Wyjście do muzeum

Archiwum galerii

Oddział Przedszkolny
  O nas
  Aktualności
  Dla rodziców
  Galeria Przedszkolaka
  Nasze prace
  Przedszkolne osiągnięcia
  Wiersze i piosenki

Portal
  Zajęcia artystyczne
  Baltie
  facebook

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 59
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~Agnieszka Bator
Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
~robert
Avatar

Punktacja:
Ogólne: 29
Bonusy: 0
Kary: 0

2) ~krupcia (26 pkt.)
3) ~abc (11 pkt.)
4) ~Pigi (10 pkt.)
5) ~asiorek (10 pkt.)
6) ~PaUka (9 pkt.)

 Andrzejki przedszkolne (24.XI.2016r.)Submit News Submit Article Visit our Forum 
  24 listopada odbyły się andrzejki dla przedszkolaków, na które przyszły również dzieci młodsze, które nie uczęszczają do naszego oddziału przedszkolnego. Tańce i wróżby umilały czas wspólnej zabawy. Czy wróżby się spełnią – przyszłość pokaże. Pewne jest to, że przyniosły one nam wiele radości. Podczas uroczystości pomagały uczennice klasy pierwszej gimnazjum prowadząc niektóre wróżby i wspólnie się bawiąc z dziećmi.
Wielkimi wróżkami były zapewne też mamy dzieci. które wyczarowały słodki poczęstunek.
Dziękujemy!!!
 Sukces Wiktorii z klasy III SP (15.11.2016r.)Submit News Submit Article Visit our Forum 
 15 listopada w GOK-u w Niebylcu odbyła się kolejna edycja konkursu "Literatura i dzieci - Nasze pasje". Nagrodę i szansę reprezentowania na szczeblu rejonowym w Siedliskach zdobyła WIKTORIA PETYNIAK z klasy III SP. Recytowała ona utwór Małgorzaty Strzałkowskiej "Nowa moda".
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

O konkursie można przeczytać TUTAJ
 98 Rocznica Niepodległości Polski (10.11.2016r.)Submit News Submit Article Visit our Forum 
   11 listopada zapisał się na kartach Polski jako dzień niezwykle radosny. Nasza Ojczyzna po 123 latach niewoli odzyskała upragnioną wolność, którą i my teraz możemy się cieszyć. Polacy nigdy nie pogodzili się z niewolą i nie poddali się. Organizowali powstania, walczyli do końca. Tak wielkie poświęcenie wynikało z poczucia patriotyzmu, którego współczesnym Polakom często brakuje. Dlatego ważna jest pamięć o tej rocznicy, bo poprzez chwilę zadumy możemy budować przywiązanie do Ojczyzny i docenić to, że jesteśmy WOLNI.
Mimo pochmurnego nieba tegoroczne uroczystości w dniu 10 listopada napawały wszystkich dumą, która powinna rozpierać serce każdego patrioty.
To ważne wydarzenie z historii, jakim było odzyskanie niepodległości, przypomnieli nam uczniowie z klasy IV szkoły podstawowej  i przedstawiciele z klasy III a gimnazjum, którzy przygotowali montaż słowno – muzyczny pod kierunkiem pań A. Wolańskiej i K. Niemiec. Podczas akademii usłyszeliśmy takie pieśni patriotyczne jak: „Wojenko, wojenko”, „My, Pierwsza Brygada”, „Piechota”,  „Rota” i  „Rozkwitały pąki białych róż”.

Tekst: K. Niemiec
 Teatrzyk w bibliotece w Niebylcu (24.10.2016r.)Submit News Submit Article Visit our Forum 
 W dniu 24 października na zaproszenie Gminnej Biblioteki w Niebylcu uczniowie klas młodszych I-III SP oraz przedszkolacy udali się na przedstawienie pt. "Wilk i Zając" w wykonaniu artystów KRAK ART z Krakowa. Znana historia, gdzie Wilk poluje na zająca przeobraziła się w wiele pouczających i edukacyjnych scenek. Dzieci dowiedziały się jak należy nakrywać do stołu. Przykład Wilka odsłonił prawdę, że nie popłacają: łakomstwo, spożywanie dużej ilości słodyczy, jak również brak higieny ustnej. Ponadto przypomniały sobie podstawowe zasady ruchu drogowego. A wszystko to w miłej i radosnej atmosferze. Śmiechu było co nie miara. A odważni brali nawet udział w przedstawieniu.
Dziękujemy Paniom z Gminnej Biblioteki w Niebylcu za zaproszenie i jak zawsze miłe przyjęcie.
 Teatrzyk w bibliotece "Wilk i zając" (24.10.2016r.)Submit News Submit Article Visit our Forum 
 W dniu 24 października na zaproszenie Gminnej Biblioteki w Niebylcu przedszkolacy wraz ze starszymi kolegami z klas I-III udali się na przedstawienie pt. "Wilk i Zając" w wykonaniu artystów KRAK ART z Krakowa. Znana historia, gdzie Wilk poluje na zająca przeobraziła się w wiele pouczających i edukacyjnych scenek. Dzieci dowiedziały się jak należy nakrywać do stołu. Przykład Wilka odsłonił prawdę, że nie popłacają: łakomstwo, spożywanie dużej ilości słodyczy, jak również brak higieny ustnej. Ponadto przypomniały sobie podstawowe zasady ruchu drogowego. A wszystko to w miłej i radosnej atmosferze. Śmiechu było co nie miara. A odważni brali nawet udział w przedstawieniu.
 Konkurs Recytatorski Poezji Karola Wojtyły (18.10.2016r.)Submit News Submit Article Visit our Forum 
 Z okazji Dnia Papieskiego obchodzonego w tym roku pod hasłem "Bądźmy świadkami miłosierdzia" uczniowie naszej szkoły przygotowywali prezentacje o Janie Pawle II, brali udział w konkursie wiedzy oraz Szkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Karola Wojtyły. Jury oceniające przygotowane recytacje przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

   W kategorii klas I - III
I miejsce -  MAJA KYC - kl. II
II miejsce -  ANTONINA MURIAS - kl.I i KAMILA PIWKO kl. III
III miejsce - GABRIELA SOŁTYS  - kl. II i WIKTORIA PETYNIAK kl. III
w kategorii piosenki I miejsce zajął BARTŁOMIEJ SOŁTYS z kl. III

   W kategorii klas IV - VI

I miejsce - KLAUDIA STANISŁAWCZYK  KL. VI
II miejsce - KINGA LUBAS  kl. V
III miejsce - DOMINI(KA STACHURA KL V
wyróżniono - ANNĘ BIEGA z KL. IV i ALEKSANDRĘ ŻYBYRA z KL. V

   W kategorii gimnazjum:
I miejsce - KRZYSZTOF SZENIAK KL. III
II miejsce - IWONA KORZENIOWSKA KL. II
III miejsce - KAROLINA SMELA - KL. III
wyróżnienia: SOŁTYS ELŻBIETA kl. I, ALEKSANDRA FRĄCZEK  kl. I, SEBASTIAN ŚLIWA  kl. III

    Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe aniołki i przypominajki, zaś nagrodzeni uczniowie dyplomy, nagrody książkowe i obrazki. Dziękujemy recytatorom, a także ich opiekunkom za przygotowanie uczniów.
Tekst: M. Znamirowska


 Pasowanie na ucznia I klasy (11.10.2016r.)Submit News Submit Article Visit our Forum 
  11 października przedszkolacy udali się na uroczystość pasowania na ucznia.
Niektórych naszych przedszkolaków taki zaszczyt czeka już rok.
Gratulujemy pierwszakom i życzymy by szkolny czas mijał zawsze miło, wesoło i z sukcesami.
 Pasowanie na ucznia pierwszej klasy SP (11.10.2016r.)Submit News Submit Article Visit our Forum 
We wtorek 1 1 października oficjalnie do grona uczniów przyjęto pierwszaków ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II. Na uroczystość pasowania zostali zaproszeni dyrekcja, wychowawcy, nauczyciele, uczniowie klas 0-3 oraz rodzice uczniów klasy pierwszej.
Uroczystość pasowania uczniów rozpoczęła się od powitania wszystkich zebranych przez wychowawczynię klasy 1 panią mgr Halinę Korab. Jeszcze przed ślubowaniem dzieci pochwaliły się swoimi umiejętnościami, które zdobyły przez pierwszy miesiąc nauki w szkole.
   Po programie artystycznym pani dyrektor szkoły uroczyście pasowała uczniów, którzy ślubowali „… być dobrym Polakiem, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły…”. Wychowawczyni wręczyła pierwszoklasistom pamiątkowe dyplomy pasowania na ucznia oraz drobne upominki.
    
 Konkurs "Jan Paweł II w poezji i piosence" (7.10.2016r.)Submit News Submit Article Visit our Forum 
 Zdjęcie ze strony SP Jawornik7.X .2016 w SP w Jaworniku Niebyleckim odbył się XII Gminny Konkurs klas I-III "Jan Paweł II w poezji i piosence". Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy II i III.
W kategorii "wiersze" Maja Kyc z klasy II zdobyła 2 miejsce, a Kamilka Piwko z klasy III - wyróżnienie. W kategorii "piosenka" 3 miejsce w konkursie zajął Bartek Sołtys z klasy III. Gratulacje.

Tekst: I.Smela
 Akcja sprzątanie świata (30.09.2016r.)Submit News Submit Article Visit our Forum 
  30 września przedszkolacy włączyli się w akcję sprzątania świata. Udali się na wyznaczony teren i jak najlepiej umieli wyzbierali wszystkie śmieci. Może takie akcje uzmysłowią, że należy dbać o czystość wokół nas: powietrza, wody, ziemi.

 Pielgrzymnka śladami św. Jana Pawła II (26.09.2016r.)Submit News Submit Article Visit our Forum 
 26 września uczniowie tradycyjnie udali się na pielgrzymkę związaną z patronem naszej szkoły św. Janem Pawłem II. Pielgrzymi szlak rozpoczęliśmy od miejsca, gdzie "wszystko się zaczęło". Wadowice to szczególne miejsca, które zwiedziliśmy: dom rodzinny Karola Wojtyły, muzeum, kościół, gdzie był ochrzczony i modlił się, gimnazjum i oczywiście cukiernia, gdzie Lolek chodził na kremówki; te wszystkie miejsca uczyły nas, że świętość zdobywa się codzienności.
Następnie pojechaliśmy do Sanktuarium Pasyjno-Maryjnego Kalwarii Zebrzydowskiej, gdzie Karol Wojtyła, później też jako papież przyjeżdżał i przez ręce Matki Bożej modlił się w różnych intencjach. My także w kaplicy Cudownej Ikony Maryi modliliśmy się na Mszy Świętej. Kolejnym elementem pielgrzymki było Centrum Jana Pawła II, gdzie ucałowaliśmy relikwie świętego Patrona oraz widzieliśmy m.in. sutannę, którą miał papież Polak w dzień zamachu. Nawiedziliśmy również Łagiewniki, by w Roku Miłosierdzia modlić się o potrzebne łaski za przyczyną św. s. Faustyny.
W drodze powrotnej nie brakowało radosnej atmosfery, wspólnych śmiechów, a przede wszystkim wdzięczności, że Jan Paweł II jest patronem naszej szkoły.
Tekst: Ks. Paweł Smoleń
Strona 10 z 14 << < 7 8 9 10 11 12 13 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Dziennik lekcyjny UONET+
Owoce w szkole

Owoce w szkole

Muzeum społeczne

Muzeum

Pracownia komputerowa

Pracownia Apple Macintosh
Kalendarz
Czerwiec
PoWtŚrCzPtSoNd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zdarzenia
Kliknij, by dowiedzieć się więcej
Licznik
Do końca roku szkolnego pozostało:

Reklama

Zespół Szkół w Połomi

Zespół Szkół w Lutczy

Szkoła Podstawowa w Jaworniku

Szkoła Podstawowa w Bliziance

Zespół Szkół w Niebylcu

Nasza szkoła

Gmina Niebylec

Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu

facebook
Zespół Szkół W Konieczkowej

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Konieczkowej
   Powered by v6.01.6 || EF IV by eXtreme Crew © 2003-2005
Comstock by:
480929 Unikalnych wizyt