Witamy: Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Konieczkowej [Guest] Księga GościStrona GłównaPlan lekcjiFOTOGaleriaKontakt
Czerwiec 21 2018 04:47:00  
Nawigacja
Nasza szkoła
  Misja szkoły
  Wizja szkoły
  Statut Szkoły
  Patron szkoły
  Historia szkoły
  Muzeum społeczne
  Kontakt

Nasze sukcesy
  Konkurs recytatorski
  Konkursy i Festiwale
  Sportowe

REKRUTACJA
  Harmonogram rekrutacji
  Informacje dla rodziców
  Wnioski i podania
  Wyniki rekrutacji

My i szkoła
  Reforma edukacji MEN
  Kuratorium Oświaty
  Plan lekcji
  Podręczniki 2017/2018
  Dowóz uczniów
  Świetlica
  Dni wolne od zajęć
  Kalendarz roku szk.2017/18
  Tabla szkolne
  Księga Gości
  Napisz do nas
  Szkolne Forum

FOTO galerie
  Dzień pamięci
  Karnawał
  Robotyka
  Dzień nauczyciela 2017
  Wyjście do muzeum

Archiwum galerii

Oddział Przedszkolny
  O nas
  Aktualności
  Dla rodziców
  Galeria Przedszkolaka
  Nasze prace
  Przedszkolne osiągnięcia
  Wiersze i piosenki

Portal
  Zajęcia artystyczne
  Baltie
  facebook

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 59
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~Agnieszka Bator
Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
~robert
Avatar

Punktacja:
Ogólne: 29
Bonusy: 0
Kary: 0

2) ~krupcia (26 pkt.)
3) ~abc (11 pkt.)
4) ~Pigi (10 pkt.)
5) ~asiorek (10 pkt.)
6) ~PaUka (9 pkt.)

 Koncert Majki Jeżowskiej Submit News Submit Article Visit our Forum 
 7 grudnia przedszkolacy i uczniowie z klas 1-3 udali się do Rzeszowa - Jasionki gdzie w  pięknej sali kongresowej G2A Arena odbył się niezwykły koncert mikołajowy Majki Jeżowskiej. Artystka tworzy niezapomniane utwory dla dzieci. Uczestnicy naszego wyjazdu bawili się z piosenkarką tańcząc i śpiewając.
Po koncercie dzieci zwiedziły jeszcze dworzec kolejowy w Rzeszowie i pełni miłych wrażeń wróciły do domu.
 Spotkanie z MikołajemSubmit News Submit Article Visit our Forum 
 Święty Mikołaj odwiedza dzieci w różnych miejscach na świecie. 6 grudnia z workiem pełnym prezentów zawitał do naszego oddziału przedszkolnego. Oprócz prezentów przywiózł dużo uśmiechu i nieco ważnych przestróg dotyczących właściwego zachowania. Za prezenty dzieciaki odwdzięczyły się pięknie zaśpiewaną piosenką i tańcem.
Oczekiwana cały rok wizyta św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym przedszkolakom wiele radości.

 Mikołaj w szkoleSubmit News Submit Article Visit our Forum 
 6 grudnia w całej szkole zapanowała atmosfera radosnego oczekiwania. Przyjdzie? A może ominie szkołę? Nie.... Ten gość tak nie robi!!! Zjawia się tam, gdzie są dzieci i młodzież. Wiadomo, że chodzi o św. Mikołaja. Przybył do wszystkich uczniów i tych bardzo grzecznych i tych nieco mniej grzecznych. Wszystkich obdarował prezentami i uśmiechem.
Zapraszamy za rok.
 KONKURS - LITERATURA I DZIECI „DZIEŃ BEZ KOMPUTERA” Submit News Submit Article Visit our Forum 
 Trudno nam sobie wyobrazić dzień bez komputera. Okazuje się jednak, że alternatywnych rozwiązań może być mnóstwo. Tego właśnie dotyczyła kolejna edycja konkursu. KLAUDIA STANISŁAWCZYK z klasy  VII proponowała wspólne rozmowy i zabawy z rodzicami i rówieśnikami. 21.11.recytując tekst „Wierzyć czy nie” w czasie  gminnych eliminacji  w Konieczkowej zakwalifikowała się do przeglądu rejonowego. Ten odbył się 24 listopada w Boguchwale. Mimo że Klaudia prezentowała swój tekst dopiero około godz. 16.30 /było aż tak wielu uczestników/ zdobyła wyróżnienie. Bardzo ładnie reprezentowała naszą szkołę, życzymy Jej dalszych sukcesów.

Tekst: M. Znamirowska

 AndrzejkiSubmit News Submit Article Visit our Forum 
 28 listopada na sali gimnastycznej zapanowała atmosfera zabawy i radości. Długo oczekiwana zabawa andrzejkowa, a wraz z nią wróżby i muzyka, która podrywała do tańca wszystkich przedszkolaków z  oddziału przedszkolnego i zaproszone dzieci, które nie uczęszczają do naszej szkoły. Starsze koleżanki z II klasy Gimnazjum przygotowały i przeprowadziły wróżby a rodzice zapewnili dzieciom słodki poczęstunek.
 Teatrzyk "Gucio zaczarowany"Submit News Submit Article Visit our Forum 
 27 listopada przedszkolacy wraz ze starszymi kolegami mieli okazję być widzami teatru lalek "Bajka". Przedstawiona została bajka "Gucio zaczarowany". Głównym motywem bajki było ukazanie problemu lenistwa i niechęci do nauki. Każdy ma prawo do szczęścia ... ale mamy też obowiązki.
 Dzień pluszowego misiaSubmit News Submit Article Visit our Forum 

 W naszym oddziale przedszkolnym 24 listopada królował pluszowy miś. Przedszkolaki w wyjątkowo uroczysty sposób świętowały Dzień Pluszowego Misia.
25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo "czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”
Co roku święto pluszowego misia jest obchodzone bardzo szczególnie.Tego dnia każde dziecko przynosi do przedszkola swojego najmilszego misia.
W tym roku naszą uroczystość zaczęliśmy od przywitania wszystkich przedszkolaków i ich misiów, następnie bawiliśmy się z misiami przy misiowych przebojach, wysłuchaliśmy historii powstania misia jako zabawki, a każde dziecko opowiedziało o swoim misiu.


 TA CO NIE ZGINĘŁA – OJCZYZNA NASZA – POLSKA (9.11.2017r.)Submit News Submit Article Visit our Forum 
 Święta państwowe stanowią ważne wydarzenia w życiu naszej szkoły. Rocznica 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, przeniosła nas w czasy, kiedy nasza ojczyzna była zniewolona przez Rosję, Austrię i Prusy. Uczniowie zaprezentowali program słowno – muzyczny, który został wzbogacony kilkoma scenami, w których mogli się wykazać swoimi zdolnościami aktorskimi. Oglądaliśmy np. pożegnanie syna, który szedł walczyć w powstaniu styczniowym i prosił o błogosławieństwo swoją ukochaną mamę. Największe emocje wzbudziła jednak przemowa Józefa Piłsudskiego, który mobilizował swoich żołnierzy do walki, a potem poprowadził ich na pole bitwy. Uczniowie posiadający talenty muzyczne mogli się wykazać śpiewem, a także umiejętnościami gry na instrumentach. Mamy nadzieję, że wszyscy widzowie uświadomili sobie, jak ważną wartością jest życie w wolnej ojczyźnie.
Tekst: A. Strzała
 I miejsce w ogólnopolskim projekcie "Erlebnisreise mit Deutsch" (8.11.2017r.)Submit News Submit Article Visit our Forum 
 „Erlebnisreise mit Deutsch”/„Z niemieckim w drogę” to projekt realizowany przez Goethe-Institut we współpracy z wydawnictwem LektorKlett, skierowany do szkół podstawowych i gimnazjów. Miło nam poinformować, że znaleźliśmy się w gronie zwycięskich szkół (Sieger), którym organizatorzy przyznali I miejsce. Do wygrania był pakiet z materiałami dydaktycznymi do wykorzystania w nauce, promocji języka niemieckiego lub do przeprowadzenia niestandardowej lekcji pokazowej, np. w ramach Dni Otwartych oraz za zajęcie I – go miejsca nagroda niespodzianka. Udział w konkursie polegał na zaprojektowaniu kartki z wakacji z wykorzystaniem słownictwa udostępnionego na stronie projektu. Naszą szkołę reprezentowała grupa uczniów i uczennic z klasy II i  III gimnazjum. Zwyciężyła pocztówka uczniów z klasy II gimnazjum w składzie: Gabriela Widłak,  Anita Daszykowska, Mateusz Tadla i Mateusz Wolan  zatytułowana „Postkarte aus Rügen”.  Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce języka niemieckiego!
Tekst: K. Niemiec
 Jest taka data... (17.10.2017r.)Submit News Submit Article Visit our Forum 
      Jest taka data. Jest taka wyjątkowa data w historii naszego narodu, niezwykła wręcz. Data, której nikt nie musiał uczyć się na pamięć, a wszyscy ją doskonale znają i pamiętają. To data 16.10.1978r., czyli dzień, w którym Karol Wojtyła został wybrany na papieża i przybrał imię Jan Paweł II.
     Z tym dniem, z tą datą, z kolejną edycją Dnia Papieskiego i wreszcie z tym, że Jan Paweł II jest patronem naszej szkoły, związany jest nasz XVII już Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Karola Wojtyły. W tym roku został przeprowadzony 17 października, a wzięło w nim udział 34 uczniów.
     W kategorii klas I – III jury przyznało następujące nagrody:
I miejsce
ANTONINA MURIAS – KL.I, MATEUSZ JANIK – KL.III, ZUZANNA STODOLAK – KL.III, GABRIELA STODOLAK – KL.III.
II miejsce
KINGA KOZA – KL.I, MAJA KYC – KL.III

W kategorii klas I V– VI  jury przyznało następujące nagrody:
I miejsce
WIKTORIA PETYNIAK – KL.IV
II miejsce
KINGA DASZYKOWSKA – KL.IV, DOMINIKA STACHURA – KL.VI
III miejsce
KAMILA PIWKO – KL.IV, ANNA BIEGA  - KL.V, JULIA ROZBORSKA – KL.V.

W kategorii klas VII i II – III gimn.  jury przyznało następujące nagrody:
I miejsce
ELŻBIETA SOŁTYS – KL.II gimn.
II miejsce
GABRIELA WIDŁAK – KL.II gimn.
III miejsce
KLAUDIA STANISŁAWCZYK – KL.VII
     Tradycyjnie, wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe upominki, a nagrodzeni uczniowie dyplomy, nagrody książkowe lub obrazki ufundowane przez Panią Dyrektor. Dziękując uczestnikom, zapraszamy wszystkich chętnych do kolejnej edycji. Szczególne podziękowania pragniemy złożyć na ręce pań, które tak doskonale przygotowały występujących recytatorów.
Tekst. M. Znamirowska

 Kocham Cię Szkoło! (13.10.2017r.)Submit News Submit Article Visit our Forum 
 Świętując Dzień Edukacji Narodowej, nasza sala sportowa przeobraziła się w studio telewizyjne, z którego emitowaliśmy program artystyczny „KOCHAM CIĘ SZKOŁO”. Imprezę prowadziła Barbara Kurdej – Szatan (Iwona Korzeniowska) oraz Maciej Kurzajewski (Paweł Daszykowski). Nauczyciele zostali podzieleni na dwa zespoły. Wystąpili przed nami: Wolanie i Oliwianie. Członkowie samorządu uczniowskiego, kolejny już raz, zaskoczyli społeczność szkolną swoją kreatywnością i zaangażowaniem. Przygotowali dla uczestników pięć konkurencji: WOS, czyli wiedza o serialach, MNIEJ LUB WIĘCEJ, KALAMBURY RYSOWANE, WIEDZA O UCZNIACH oraz SPOTKANIE Z PANEM MĄDRA GŁOWA. Największą radością były jednak przerywniki muzyczne. Nauczyciele musieli odgadnąć tytuł danego utworu oraz jego wykonawcę. Następnie na naszej scenie pojawiały się kolejne gwiazdy polskiej, a nawet światowej sceny muzycznej np. Zenek Martyniuk, Maryla Rodowicz, Anna Jantar, a nawet zespół Abba. W życzeniach dla nauczycieli były odnośniki do spraw finansowych. Dlatego zespół Abba wystąpił ze swoim hitem „Money, money, money”. Na koniec zaprezentował się najgorętszy duet ostatniego sylwestra:  Maryla Rodowicz i Zenek Martyniuk, którzy wspólnie wykonali „Przez Twe oczy zielone”.  Odbyły się nawet tańce, które wniosły dużo radości w codzienne życie szkolne. Zachęcamy wszystkich do oglądania zdjęć, które najlepiej obrazują, jak świetnie bawiliśmy się tego dnia.
Tekst: A. StrzałaStrona 4 z 14 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Dziennik lekcyjny UONET+
Owoce w szkole

Owoce w szkole

Muzeum społeczne

Muzeum

Pracownia komputerowa

Pracownia Apple Macintosh
Kalendarz
Czerwiec
PoWtŚrCzPtSoNd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zdarzenia
Kliknij, by dowiedzieć się więcej
Licznik
Do końca roku szkolnego pozostało:

Reklama

Zespół Szkół w Połomi

Zespół Szkół w Lutczy

Szkoła Podstawowa w Jaworniku

Szkoła Podstawowa w Bliziance

Zespół Szkół w Niebylcu

Nasza szkoła

Gmina Niebylec

Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu

facebook
Zespół Szkół W Konieczkowej

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Konieczkowej
   Powered by v6.01.6 || EF IV by eXtreme Crew © 2003-2005
Comstock by:
480924 Unikalnych wizyt