Witamy: Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Konieczkowej [Guest] Księga GościStrona GłównaPlan lekcjiFOTOGaleriaKontakt
Wrzesień 21 2018 11:37:21  
Nawigacja
Nasza szkoła
  Misja szkoły
  Wizja szkoły
  Statut Szkoły
  Patron szkoły
  Historia szkoły
  Muzeum społeczne
  Kontakt

Nasze sukcesy
  Konkurs recytatorski
  Konkursy i Festiwale
  Sportowe

REKRUTACJA
  Harmonogram rekrutacji
  Informacje dla rodziców
  Wnioski i podania
  Wyniki rekrutacji

My i szkoła
  Dane osobowe
  Reforma edukacji MEN
  Plan lekcji
  Podręczniki 2018/2019
  Dowóz uczniów
  Świetlica
  Dni wolne od zajęć
  Kalendarz roku szk.2017/18
  Tabla szkolne
  Księga Gości
  Napisz do nas
  Szkolne Forum

FOTO galerie
  Zakończenie roku
  Wycieczka Sandomierz
  Dzień pamięci
  Karnawał
  Robotyka
  Dzień nauczyciela 2017
  Wyjście do muzeum

Archiwum galerii

Oddział Przedszkolny
  O nas
  Aktualności
  Dla rodziców
  Galeria Przedszkolaka
  Nasze prace
  Przedszkolne osiągnięcia
  Wiersze i piosenki

Portal
  Zajęcia artystyczne
  Baltie
  facebook

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 59
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~Agnieszka Bator
Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
~robert
Avatar

Punktacja:
Ogólne: 29
Bonusy: 0
Kary: 0

2) ~krupcia (26 pkt.)
3) ~abc (11 pkt.)
4) ~Pigi (10 pkt.)
5) ~asiorek (10 pkt.)
6) ~PaUka (9 pkt.)

 MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI OFIAR HOLOKAUSTUSubmit News Submit Article Visit our Forum 

 W roku 2018 gmina Niebylec włączyła się w obchody Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu. Społeczność naszej szkoły przygotowała montaż słowno – muzyczny upamiętniający ofiary zbrodni hitlerowskiej. Uczniowie wystąpili z tym programem w szkole, a następnie w czasie uroczystości środowiskowych z udziałem władz samorządowych oraz lokalnej społeczności i zaproszonych gości. Zebranym przypomniano okrutne wydarzenia z przeszłości, a przeżycia wzmocniono bardzo dobrym wykonaniem recytacji, utworów muzycznych oraz inscenizacji.

 Zajęcia profilaktyczneSubmit News Submit Article Visit our Forum 
  Dzisiaj tj. 26 lutego odbyły się dla wszystkich uczniów zajęcia profilaktyczne.
Podejmowały one wśród młodszych dzieci tematykę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, zaś dla starszych uczniów tematykę zdrowego odżywiania się i zażywania wszelakiego rodzaju używek i skutków takiego postępowania.

 Nasi tenisiści najlepsi w gminie!Submit News Submit Article Visit our Forum 
 Trzymamy kciuki za tenisistów, którzy w piątek 23 lutego pokonali w rozgrywkach gminnych drużyny innych szkół kwalifikując się do rozgrywek powiatowych.
Reprezentacją naszej szkoły jest: drużyna chłopców w składzie: Przemysław Turoń i Bartłomiej Sołtys oraz drużyna dziewcząt w składzie: Dominika Stachura i Aleksandra Żybura.


 Sukcesy w sportach zimowychSubmit News Submit Article Visit our Forum 
 Uczniowie naszej szkoły w tym sezonie zimowym reprezentując szkołę i Gminę Niebylec osiągają coraz to liczniejsze sukcesy  w  ramach Podkarpackiej Ligi Dzieci i Młodzieży  w NARCIARSTWIE  ZJAZDOWYM.

Dzięki determinacji i opiece Pana Zbigniewa Pięciaka, 17 lutego  w Przemyślu, uczennica Natalia Daszykowska stanęła na podium zajmując 1 miejsce a Sylwia Wolan  2 miejsce.


25 lutego w Strzyżowie uczniowie: Mateusz Wolan zajął - 3 miejsce,  Krystian Drozd - 4 miejsce, a Miłosz Sołtys - 6 miejsce.


Gratulujemy zdobycia wysokich miejsc, życząc dobrych czasów w zawodach ogólnopolskich.


 Klasowe konkursy z języka niemieckiego „Sprawdź swoją wiedzę”Submit News Submit Article Visit our Forum 
 Dnia 25.01.2018r. odbyły się w naszej szkole klasowe konkursy leksykalno – gramatyczne z języka niemieckiego „Sprawdź swoją wiedzę” dla uczniów klasy VII szkoły podstawowej i II gimnazjum. Wyniki konkursu w klasie VII przedstawiają się następująco. I miejsce zajęli ex aequo Natalia Daszykowska i Miłosz Korab. Na II miejscu uplasowali się Klaudia Stanisławczyk i Marcin Korab. III miejsce zajął Patryk Kozimor.
  W klasie II gimnazjum  I miejsce zajął  Mateusz Tadla, II miejsce -  Gabriela Widłak a III miejsce – Kinga Kozak. Nagrody na powyższy konkurs zostały pozyskane z wydawnictwa LektorKlett, polsko – niemieckiej współpracy młodzieży i ambasady Republiki Federalnej Niemiec w Warszawie. Wszystkim serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w konkursach!
Tekst: K. Niemiec

 Na szkolnej scenieSubmit News Submit Article Visit our Forum 
 Uczniowie klasy V przygotowali inscenizację pt. „Legenda o warszawskim Bazyliszku”. Na przedstawienie zaprosili młodszych kolegów – przedszkolaków i uczniów  klasy I i II.
    Na scenie pojawiły się stragany, na których swoje towary rozłożyły przekupki (Ania Biega, Madzia Szpiech) zachęcające do zakupu garnków i luster. Pojawili się również sprzedawca oferujący warzywa  (Kacper Ząbek) i szewc (Kacper Wolan). Oczywiście główną rolę odegrała Magda (Julka Rozborska), która musiała uratować swojego brata. Marek, jak się okazało, zaginął w lochach strasznego Bazyliszka (Szymek Sołtys)! Wszyscy byli ciekawi, czy Magda pokona potwora! Oczywiście tak też się stało, a mali widzowie głośnymi brawami nagrodzili ten bohaterski  czyn.
Tekst: U. Witek
 MOJA NIEPODLEGŁA - NAGRODA GŁÓWNA DLA AGNIESZKI SZPIECHSubmit News Submit Article Visit our Forum 
 Strzyżowskie liceum, Starostwo Powiatowe i Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Liceum Ogólnokształcącego im. A. Mickiewicza ogłosiło Powiatowy Konkurs Historyczno – Literacki „Moja Niepodległa”.
      W kategorii wywiad – w grupie wiekowej gimnazjum -  NAGRODĘ GŁÓWNĄ otrzymała AGNIESZKA SZPIECH z klasy III za wywiad „Od bibułek do wolności” przeprowadzony z Panem Janem Wojtaszkiem z Jawornika. Nagroda cieszy tym bardziej, bo na konkurs wpłynęło 18 prac. Agnieszce gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Więcej o tym konkursie można przeczytać: Tutaj "Moja Niepodległa"
Tekst: M. Znamirowska
 Dwie nagrody główne za szopkiSubmit News Submit Article Visit our Forum 

 DWIE NAGRODY GŁÓWNE ZA SZOPKI w XXV WOJEWÓDZKIM KONKURSIE SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH

Jubileuszowa edycja tego konkursu okazała się szczęśliwa dla naszej szkoły. Miło nam poinformować, że szopka OLI  FRĄCZEK z klasy II gimnazjum i wspólnie wykonana szopka przez KAMILĘ I SZYMONA PIWKO oraz AMELIĘ DZIKĄ otrzymały NAGRODĘ GŁÓWNĄ.          
W tym roku jest to wycieczka do Krakowa.
Pozostałe szopki wykonane przez: MAJĘ WÓJCIKOWSKĄ, GABRIELĘ BŁĄDZIŃSKĄ, OSKARA FRĄCZEK, SZYMONA i DAWIDA WESOŁOWSKICH wyróżniono dyplomem i nagrodą książkową.

    Uroczyste wręczenie nagród miało miejsce 21.01.2018r. w Instytucie Teologiczno – Pastoralnym w Rzeszowie podczas Gali Orszaku Trzech Króli. Gratulujemy wszystkim uczniom i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu.
Tekst: M.Znamirowska

 Zabawa karnawałowaSubmit News Submit Article Visit our Forum 
Karnawał to wesoła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe.
Taki bal odbył się 23 stycznia, na którym bawili się przedszkolacy i uczniowie klas 1-3 poprzebierani w różne postacie bajkowe i rzeczywiste.
Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc z wielką ochotą we wspólnych zabawach, a skoczna i rytmiczna muzyka prezentowana przez pana DJ Witka zachęcała do tańca. W trakcie karnawałowych szaleństw można było posilić się słodką przekąską i napić soczku. Bal odbył się w cudownej atmosferze, wypełnionej uśmiechami i wypiekami na twarzy a nawet zadyszką smiley. Dzieci bawiły się wesoło, każdy mógł zatańczyć jak najbardziej wymyślne tańce przy pięknej muzyce. Taka zabawa odbywa się w naszej szkole co roku i co roku towarzyszą jej niesamowite emocje i niezapomniane przeżycia szczególnie dla tych najmłodszych.


 Dzień Babci i Dziadzia 2018Submit News Submit Article Visit our Forum 
    Dzień Babci i Dziadka to jeden z najbardziej niezwykłych dni w przedszkolu, kiedy możemy wspólnie z seniorami uczcić ich święto. Ta uroczystość jest po to, aby dzieci mogły podziękować w szczególny sposób swoim babciom i dziadziom za poświęcony czas, wspólne zabawy, spacery, za dobre rady i pomoc w trudnych chwilach.
   Tak się tez stało 19 stycznia w naszej szkole. Dzieci z oddziału przedszkolnego od samego rana przygotowywały się by godnie przyjąć swych gości.
  Seniorzy mogli podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących wiersze, piosenki, tańce i grę na instrumentach oraz inscenizację Jasełek. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role.  Na koniec wszystkie wnuczęta  obdarowały swoich  bliskich własnoręcznie przygotowanymi upominkami.
  Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i brawami dziękowali za występy. Dopełnieniem uroczystych spotkań były słodkie poczęstunki oraz wspólne zabawy i tańce. Atmosfera była uroczysta, podniosła i pełna radości.
   To babcia i dziadek są zawsze, kiedy ich potrzebujemy. Tak więc kierujemy w ich stronę naszą wdzięczność, uśmiech, życząc zdrowia, siły i wytrwałości oraz gorące podziękowania za to, że są z nami. Szkolne jasełka Submit News Submit Article Visit our Forum 
 22 grudnia w naszej szkole odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne, w którym uczestniczyli uczniowie, nauczyciele i rodzice. Rozpoczęło się ono od życzeń złożonych przez panią Dyrektor Bernadetę Wolan, a następnie uczniowie klas 2 i 3, pod kierunkiem pań: Anny Drozd i Haliny Korab, przedstawili jasełka pt. "Europo nie możesz żyć bez Boga".
Hej kolęda, kolęda - to czas kolędowania przez poszczególne klasy. Każdy zespół klasowy miał za zadanie przygotować i zaprezentować dowolną kolędę. Później miało miejsce uroczyste wręczenie przez panią Dyrektor nagród uczniom, którzy brali udział w różnych konkursach pozaszkolnych. Dokonano również rozstrzygnięcia IX Szkolnego Konkursu Bożonarodzeniowego na kartkę świąteczną, stroik i szopkę.
Strona 3 z 14 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Dziennik lekcyjny LIBRUS
Owoce w szkole

Owoce w szkole

Muzeum społeczne

Muzeum

Pracownia komputerowa

Pracownia Apple Macintosh
Kalendarz
Wrzesień
PoWtŚrCzPtSoNd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zdarzenia
Kliknij, by dowiedzieć się więcej
Licznik
Do końca roku szkolnego pozostało:

Reklama

Zespół Szkół w Połomi

Zespół Szkół w Lutczy

Szkoła Podstawowa w Jaworniku

Szkoła Podstawowa w Bliziance

Zespół Szkół w Niebylcu

Nasza szkoła

Gmina Niebylec

Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu

facebook
Zespół Szkół W Konieczkowej

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Konieczkowej
   Powered by v6.01.6 || EF IV by eXtreme Crew © 2003-2005
Comstock by:
491884 Unikalnych wizyt