Witamy: Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Konieczkowej [Guest] Księga GościStrona GłównaPlan lekcjiFOTOGaleriaKontakt
Grudzień 18 2018 21:57:35  
Nawigacja
Nasza szkoła
  Misja szkoły
  Wizja szkoły
  Statut Szkoły
  Patron szkoły
  Historia szkoły
  Muzeum społeczne
  Kontakt

Nasze sukcesy
  Konkurs recytatorski
  Konkursy i Festiwale
  Sportowe

REKRUTACJA
  Harmonogram rekrutacji
  Informacje dla rodziców
  Wnioski i podania
  Wyniki rekrutacji

My i szkoła
  Dane osobowe
  Reforma edukacji MEN
  Plan lekcji
  Podręczniki 2018/2019
  Dowóz uczniów
  Świetlica
  Dni wolne od zajęć
  Kalendarz roku szk.2017/18
  Tabla szkolne
  Księga Gości
  Napisz do nas
  Szkolne Forum

FOTO galerie
  Zakończenie roku
  Wycieczka Sandomierz
  Dzień pamięci
  Karnawał
  Robotyka
  Dzień nauczyciela 2017
  Wyjście do muzeum

Archiwum galerii

Oddział Przedszkolny
  O nas
  Aktualności
  Dla rodziców
  Galeria Przedszkolaka
  Nasze prace
  Przedszkolne osiągnięcia
  Wiersze i piosenki

Portal
  Zajęcia artystyczne
  Baltie
  facebook

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 59
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~Agnieszka Bator
Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
~robert
Avatar

Punktacja:
Ogólne: 29
Bonusy: 0
Kary: 0

2) ~krupcia (26 pkt.)
3) ~abc (11 pkt.)
4) ~Pigi (10 pkt.)
5) ~asiorek (10 pkt.)
6) ~PaUka (9 pkt.)

 Zajęcia profilaktyczneSubmit News Submit Article Visit our Forum 
  Dzisiaj tj. 26 lutego odbyły się dla wszystkich uczniów zajęcia profilaktyczne.
Podejmowały one wśród młodszych dzieci tematykę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, zaś dla starszych uczniów tematykę zdrowego odżywiania się i zażywania wszelakiego rodzaju używek i skutków takiego postępowania.

 Nasi tenisiści najlepsi w gminie!Submit News Submit Article Visit our Forum 
 Trzymamy kciuki za tenisistów, którzy w piątek 23 lutego pokonali w rozgrywkach gminnych drużyny innych szkół kwalifikując się do rozgrywek powiatowych.
Reprezentacją naszej szkoły jest: drużyna chłopców w składzie: Przemysław Turoń i Bartłomiej Sołtys oraz drużyna dziewcząt w składzie: Dominika Stachura i Aleksandra Żybura.


 Sukcesy w sportach zimowychSubmit News Submit Article Visit our Forum 
 Uczniowie naszej szkoły w tym sezonie zimowym reprezentując szkołę i Gminę Niebylec osiągają coraz to liczniejsze sukcesy  w  ramach Podkarpackiej Ligi Dzieci i Młodzieży  w NARCIARSTWIE  ZJAZDOWYM.

Dzięki determinacji i opiece Pana Zbigniewa Pięciaka, 17 lutego  w Przemyślu, uczennica Natalia Daszykowska stanęła na podium zajmując 1 miejsce a Sylwia Wolan  2 miejsce.


25 lutego w Strzyżowie uczniowie: Mateusz Wolan zajął - 3 miejsce,  Krystian Drozd - 4 miejsce, a Miłosz Sołtys - 6 miejsce.


Gratulujemy zdobycia wysokich miejsc, życząc dobrych czasów w zawodach ogólnopolskich.


 Klasowe konkursy z języka niemieckiego „Sprawdź swoją wiedzę”Submit News Submit Article Visit our Forum 
 Dnia 25.01.2018r. odbyły się w naszej szkole klasowe konkursy leksykalno – gramatyczne z języka niemieckiego „Sprawdź swoją wiedzę” dla uczniów klasy VII szkoły podstawowej i II gimnazjum. Wyniki konkursu w klasie VII przedstawiają się następująco. I miejsce zajęli ex aequo Natalia Daszykowska i Miłosz Korab. Na II miejscu uplasowali się Klaudia Stanisławczyk i Marcin Korab. III miejsce zajął Patryk Kozimor.
  W klasie II gimnazjum  I miejsce zajął  Mateusz Tadla, II miejsce -  Gabriela Widłak a III miejsce – Kinga Kozak. Nagrody na powyższy konkurs zostały pozyskane z wydawnictwa LektorKlett, polsko – niemieckiej współpracy młodzieży i ambasady Republiki Federalnej Niemiec w Warszawie. Wszystkim serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w konkursach!
Tekst: K. Niemiec

 Na szkolnej scenieSubmit News Submit Article Visit our Forum 
 Uczniowie klasy V przygotowali inscenizację pt. „Legenda o warszawskim Bazyliszku”. Na przedstawienie zaprosili młodszych kolegów – przedszkolaków i uczniów  klasy I i II.
    Na scenie pojawiły się stragany, na których swoje towary rozłożyły przekupki (Ania Biega, Madzia Szpiech) zachęcające do zakupu garnków i luster. Pojawili się również sprzedawca oferujący warzywa  (Kacper Ząbek) i szewc (Kacper Wolan). Oczywiście główną rolę odegrała Magda (Julka Rozborska), która musiała uratować swojego brata. Marek, jak się okazało, zaginął w lochach strasznego Bazyliszka (Szymek Sołtys)! Wszyscy byli ciekawi, czy Magda pokona potwora! Oczywiście tak też się stało, a mali widzowie głośnymi brawami nagrodzili ten bohaterski  czyn.
Tekst: U. Witek
 MOJA NIEPODLEGŁA - NAGRODA GŁÓWNA DLA AGNIESZKI SZPIECHSubmit News Submit Article Visit our Forum 
 Strzyżowskie liceum, Starostwo Powiatowe i Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Liceum Ogólnokształcącego im. A. Mickiewicza ogłosiło Powiatowy Konkurs Historyczno – Literacki „Moja Niepodległa”.
      W kategorii wywiad – w grupie wiekowej gimnazjum -  NAGRODĘ GŁÓWNĄ otrzymała AGNIESZKA SZPIECH z klasy III za wywiad „Od bibułek do wolności” przeprowadzony z Panem Janem Wojtaszkiem z Jawornika. Nagroda cieszy tym bardziej, bo na konkurs wpłynęło 18 prac. Agnieszce gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Więcej o tym konkursie można przeczytać: Tutaj "Moja Niepodległa"
Tekst: M. Znamirowska
 Dwie nagrody główne za szopkiSubmit News Submit Article Visit our Forum 

 DWIE NAGRODY GŁÓWNE ZA SZOPKI w XXV WOJEWÓDZKIM KONKURSIE SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH

Jubileuszowa edycja tego konkursu okazała się szczęśliwa dla naszej szkoły. Miło nam poinformować, że szopka OLI  FRĄCZEK z klasy II gimnazjum i wspólnie wykonana szopka przez KAMILĘ I SZYMONA PIWKO oraz AMELIĘ DZIKĄ otrzymały NAGRODĘ GŁÓWNĄ.          
W tym roku jest to wycieczka do Krakowa.
Pozostałe szopki wykonane przez: MAJĘ WÓJCIKOWSKĄ, GABRIELĘ BŁĄDZIŃSKĄ, OSKARA FRĄCZEK, SZYMONA i DAWIDA WESOŁOWSKICH wyróżniono dyplomem i nagrodą książkową.

    Uroczyste wręczenie nagród miało miejsce 21.01.2018r. w Instytucie Teologiczno – Pastoralnym w Rzeszowie podczas Gali Orszaku Trzech Króli. Gratulujemy wszystkim uczniom i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu.
Tekst: M.Znamirowska

 Zabawa karnawałowaSubmit News Submit Article Visit our Forum 
Karnawał to wesoła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe.
Taki bal odbył się 23 stycznia, na którym bawili się przedszkolacy i uczniowie klas 1-3 poprzebierani w różne postacie bajkowe i rzeczywiste.
Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc z wielką ochotą we wspólnych zabawach, a skoczna i rytmiczna muzyka prezentowana przez pana DJ Witka zachęcała do tańca. W trakcie karnawałowych szaleństw można było posilić się słodką przekąską i napić soczku. Bal odbył się w cudownej atmosferze, wypełnionej uśmiechami i wypiekami na twarzy a nawet zadyszką smiley. Dzieci bawiły się wesoło, każdy mógł zatańczyć jak najbardziej wymyślne tańce przy pięknej muzyce. Taka zabawa odbywa się w naszej szkole co roku i co roku towarzyszą jej niesamowite emocje i niezapomniane przeżycia szczególnie dla tych najmłodszych.


 Dzień Babci i Dziadzia 2018Submit News Submit Article Visit our Forum 
    Dzień Babci i Dziadka to jeden z najbardziej niezwykłych dni w przedszkolu, kiedy możemy wspólnie z seniorami uczcić ich święto. Ta uroczystość jest po to, aby dzieci mogły podziękować w szczególny sposób swoim babciom i dziadziom za poświęcony czas, wspólne zabawy, spacery, za dobre rady i pomoc w trudnych chwilach.
   Tak się tez stało 19 stycznia w naszej szkole. Dzieci z oddziału przedszkolnego od samego rana przygotowywały się by godnie przyjąć swych gości.
  Seniorzy mogli podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących wiersze, piosenki, tańce i grę na instrumentach oraz inscenizację Jasełek. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role.  Na koniec wszystkie wnuczęta  obdarowały swoich  bliskich własnoręcznie przygotowanymi upominkami.
  Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i brawami dziękowali za występy. Dopełnieniem uroczystych spotkań były słodkie poczęstunki oraz wspólne zabawy i tańce. Atmosfera była uroczysta, podniosła i pełna radości.
   To babcia i dziadek są zawsze, kiedy ich potrzebujemy. Tak więc kierujemy w ich stronę naszą wdzięczność, uśmiech, życząc zdrowia, siły i wytrwałości oraz gorące podziękowania za to, że są z nami. Szkolne jasełka Submit News Submit Article Visit our Forum 
 22 grudnia w naszej szkole odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne, w którym uczestniczyli uczniowie, nauczyciele i rodzice. Rozpoczęło się ono od życzeń złożonych przez panią Dyrektor Bernadetę Wolan, a następnie uczniowie klas 2 i 3, pod kierunkiem pań: Anny Drozd i Haliny Korab, przedstawili jasełka pt. "Europo nie możesz żyć bez Boga".
Hej kolęda, kolęda - to czas kolędowania przez poszczególne klasy. Każdy zespół klasowy miał za zadanie przygotować i zaprezentować dowolną kolędę. Później miało miejsce uroczyste wręczenie przez panią Dyrektor nagród uczniom, którzy brali udział w różnych konkursach pozaszkolnych. Dokonano również rozstrzygnięcia IX Szkolnego Konkursu Bożonarodzeniowego na kartkę świąteczną, stroik i szopkę.
 Szopki, stroiki i kartki świąteczneSubmit News Submit Article Visit our Forum 
 W naszej szkole corocznie odbywa się Szkolny Konkurs Bożonarodzeniowy na kartkę świąteczną, stroik i szopkę. W tym roku uczniowie znów nie zawiedli. Przynieśli na konkurs wspaniałe prace, które powstawały samodzielnie i przy współpracy całych rodzin.


Aktualizacja z dnia 29.12.2017r.:
Cieszymy się bardzo, bo w  IX  edycji  konkursu wzięło udział 64 uczniów naszej szkoły. To rekordowa ilość. Uczniowie wykonali 42  kartki  świąteczne, 29 stroików i 8 szopek.                                   Wszystkie prace oceniane były w trzech kategoriach wiekowych, a  jury jak zwykle nie miało łatwego zadania. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpiło 22.12.2017r. po przedstawieniu jasełkowym przygotowanym przez uczniów klasy II i III szkoły podstawowej. Wszystkie prace można podziwiać przy wejściu do  naszej szkoły.
 
Raz jeszcze pragniemy wszystkim pogratulować i podziękować zwłaszcza niektórym rodzicom, bez pracy których nie powstałyby tak oryginalne prace. Mamy jednocześnie nadzieję, że za rok przygotujecie równie piękne kartki, stroiki i szopki.
                    Tekst aktualizacji:
M.Znamirowska
Strona 3 z 12 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Dziennik lekcyjny LIBRUS
Owoce w szkole

Owoce w szkole

Muzeum społeczne

Muzeum

Pracownia komputerowa

Pracownia Apple Macintosh
Kalendarz
Grudzień
PoWtŚrCzPtSoNd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zdarzenia
Kliknij, by dowiedzieć się więcej
Licznik
Do końca roku szkolnego pozostało:

Reklama

Zespół Szkół w Połomi

Zespół Szkół w Lutczy

Szkoła Podstawowa w Jaworniku

Szkoła Podstawowa w Bliziance

Zespół Szkół w Niebylcu

Nasza szkoła

Gmina Niebylec

Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu

facebook
Zespół Szkół W Konieczkowej

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Konieczkowej
   Powered by v6.01.6 || EF IV by eXtreme Crew © 2003-2005
Comstock by:
502410 Unikalnych wizyt