Witamy: Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Konieczkowej [Guest] Księga GościStrona GłównaPlan lekcjiFOTOGaleriaKontakt
Czerwiec 21 2018 04:33:02  
Nawigacja
Nasza szkoła
  Misja szkoły
  Wizja szkoły
  Statut Szkoły
  Patron szkoły
  Historia szkoły
  Muzeum społeczne
  Kontakt

Nasze sukcesy
  Konkurs recytatorski
  Konkursy i Festiwale
  Sportowe

REKRUTACJA
  Harmonogram rekrutacji
  Informacje dla rodziców
  Wnioski i podania
  Wyniki rekrutacji

My i szkoła
  Reforma edukacji MEN
  Kuratorium Oświaty
  Plan lekcji
  Podręczniki 2017/2018
  Dowóz uczniów
  Świetlica
  Dni wolne od zajęć
  Kalendarz roku szk.2017/18
  Tabla szkolne
  Księga Gości
  Napisz do nas
  Szkolne Forum

FOTO galerie
  Dzień pamięci
  Karnawał
  Robotyka
  Dzień nauczyciela 2017
  Wyjście do muzeum

Archiwum galerii

Oddział Przedszkolny
  O nas
  Aktualności
  Dla rodziców
  Galeria Przedszkolaka
  Nasze prace
  Przedszkolne osiągnięcia
  Wiersze i piosenki

Portal
  Zajęcia artystyczne
  Baltie
  facebook

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 59
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~Agnieszka Bator
Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
~robert
Avatar

Punktacja:
Ogólne: 29
Bonusy: 0
Kary: 0

2) ~krupcia (26 pkt.)
3) ~abc (11 pkt.)
4) ~Pigi (10 pkt.)
5) ~asiorek (10 pkt.)
6) ~PaUka (9 pkt.)

 PodziękowanieSubmit News Submit Article Visit our Forum 
 Cyrk O'BimbolandoSubmit News Submit Article Visit our Forum 
 13 kwietnia naszą szkołę odwiedzili artyści cyrkowi z grupy O'Bimbolando. Uczniowie mieli okazję podziwiać sztukę balansu, iluzji, pokaz hula-hop, gimnastykę artystyczną, taniec z wężem i clownadę. Artyści tak prowadzili pokaz, aby widzowie byli zaangażowani i czynnie uczestniczyli w zabawie.
 Konkurs poezji religijnej w GodowejSubmit News Submit Article Visit our Forum 

 W tym roku uczennice naszej szkoły – Julia Rozborska, Iwona Korzeniowska i Klaudia Stanisławczyk – wzięły udział w XIV edycji Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej w Godowej. W kategorii klas IV – VI Julka zasłużenie zajęła II miejsce, czego serdecznie jej gratulujemy.

Ponadto Iwona i Klaudia brały  też udział w Wojewódzkim Turnieju Poezji i Prozy „Zawsze wierni” w Wiśniowej oraz IV Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim „W kręgu poezji i prozy lagrowej więźniarek w Ravensbruck” w Rzeszowie.

Tekst: U. Witek

 Konkurs "Polska moja Ojczyzna"Submit News Submit Article Visit our Forum 
 06.03.2018 w Klimkówce odbył się powiatowy etap konkursu historyczno-przyrodniczego "Polska moja ojczyzna".  Naszą szkołę reprezentowały Kinga Lubas z klasy 6 i Klaudia Stanisławczyk z klasy 7, które osiągnęły najlepsze wyniki na etapie szkolnym. Klaudia wywalczyła pierwsze miejsce na etapie powiatowym i tym samym przeszła do dalszej części konkursu. Etap wojewódzki odbędzie się 26.04.2018 w Zarzeczu. Niestety Kindze zabrakło 1 punkt aby być wśród najlepszej czterdziestki z województwa. Kindze i Klaudii serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Tekst: G.Lubas

 Teatr w biblioteceSubmit News Submit Article Visit our Forum 
  8 marca przedszkolacy udali się na przedstawienie  zaproszeni przez  Bibliotekę Publiczną w Niebylcu. Tym razem oglądaliśmy spektakl "Śpiąca Królewna".
Wyjazdy do biblioteki są urozmaiceniem codziennych zajęć przedszkolnych, a przedstawienie bardzo się dzieciom podobało. Dziękujemy za zaproszenie!
 English DramaSubmit News Submit Article Visit our Forum 
 2 marca w naszej szkole już po raz czwarty odbył się gminny konkurs językowy, pt. „English Drama”, którego celem była prezentacja przedstawień lub piosenek przez uczniów naszej gminy wykonanych w języku angielskim.
Celem nadrzędnym jednak było upowszechnianie znajomości języka angielskiego oraz rozwijanie zdolności aktorskich uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.   

Uczniowie oceniani byli przez komisję konkursową w składzie: p. Agnieszka Cynar – Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Niebylcu, p. Wiktor Bochenek – emerytowany Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Niebylcu oraz p. Magdalena Lenart - nauczyciel języka angielskiego. Kampania Edukacyjna „DZIECIAKI W BIZNESIE”Submit News Submit Article Visit our Forum 

 W listopadzie nasza szkoła została zgłoszona do udziału w Kampanii Edukacyjnej „Dzieciaki w Biznesie” organizowanej przez Fundację Generator Inspiracji oraz Studenckie Koło Naukowe Młodych Ekonomistów Politechniki Rzeszowskiej, we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim. Spośród 40 szkół z całego województwa podkarpackiego zakwalifikowano 17. Wśród nich znalazła się nasz placówka! Bezpośredni udział w opisywanym projekcie wzięła klasa VI i V. Uczniowie mieli zajęcia z wcześniej przeszkolonymi studentami – wolontariuszami rzeszowskich uczelni w ramach Programu PROJEKTOR – wolontariat studencki. Odbyło się trzy spotkania, w czasie których uczniowie pracowali aktywnymi metodami zdobywając wiedzę z zakresu oszczędzania, gospodarowania budżetem domowym, inwestowania i roli pieniądza w życiu.

Podczas trwania kampanii uczniowie brali także udział w konkursie na stworzenie projektu monetyDzięki dofinansowaniu z Narodowego Banku Polskiego zwycięskie szkoły będą miały możliwość wyjazdu do Warszawy i odwiedzenia Centrum Pieniądza NBP im. Sławomira Skrzypka. Czekamy na wyniki konkursu i cieszymy się, że uczniowie mieli możliwość zdobywania nowych doświadczeń.

 MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI OFIAR HOLOKAUSTUSubmit News Submit Article Visit our Forum 

 W roku 2018 gmina Niebylec włączyła się w obchody Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu. Społeczność naszej szkoły przygotowała montaż słowno – muzyczny upamiętniający ofiary zbrodni hitlerowskiej. Uczniowie wystąpili z tym programem w szkole, a następnie w czasie uroczystości środowiskowych z udziałem władz samorządowych oraz lokalnej społeczności i zaproszonych gości. Zebranym przypomniano okrutne wydarzenia z przeszłości, a przeżycia wzmocniono bardzo dobrym wykonaniem recytacji, utworów muzycznych oraz inscenizacji.

 Zajęcia profilaktyczneSubmit News Submit Article Visit our Forum 
  Dzisiaj tj. 26 lutego odbyły się dla wszystkich uczniów zajęcia profilaktyczne.
Podejmowały one wśród młodszych dzieci tematykę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, zaś dla starszych uczniów tematykę zdrowego odżywiania się i zażywania wszelakiego rodzaju używek i skutków takiego postępowania.

 Nasi tenisiści najlepsi w gminie!Submit News Submit Article Visit our Forum 
 Trzymamy kciuki za tenisistów, którzy w piątek 23 lutego pokonali w rozgrywkach gminnych drużyny innych szkół kwalifikując się do rozgrywek powiatowych.
Reprezentacją naszej szkoły jest: drużyna chłopców w składzie: Przemysław Turoń i Bartłomiej Sołtys oraz drużyna dziewcząt w składzie: Dominika Stachura i Aleksandra Żybura.


 Sukcesy w sportach zimowychSubmit News Submit Article Visit our Forum 
 Uczniowie naszej szkoły w tym sezonie zimowym reprezentując szkołę i Gminę Niebylec osiągają coraz to liczniejsze sukcesy  w  ramach Podkarpackiej Ligi Dzieci i Młodzieży  w NARCIARSTWIE  ZJAZDOWYM.

Dzięki determinacji i opiece Pana Zbigniewa Pięciaka, 17 lutego  w Przemyślu, uczennica Natalia Daszykowska stanęła na podium zajmując 1 miejsce a Sylwia Wolan  2 miejsce.


25 lutego w Strzyżowie uczniowie: Mateusz Wolan zajął - 3 miejsce,  Krystian Drozd - 4 miejsce, a Miłosz Sołtys - 6 miejsce.


Gratulujemy zdobycia wysokich miejsc, życząc dobrych czasów w zawodach ogólnopolskich.


Strona 2 z 14 < 1 2 3 4 5 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Dziennik lekcyjny UONET+
Owoce w szkole

Owoce w szkole

Muzeum społeczne

Muzeum

Pracownia komputerowa

Pracownia Apple Macintosh
Kalendarz
Czerwiec
PoWtŚrCzPtSoNd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zdarzenia
Kliknij, by dowiedzieć się więcej
Licznik
Do końca roku szkolnego pozostało:

Reklama

Zespół Szkół w Połomi

Zespół Szkół w Lutczy

Szkoła Podstawowa w Jaworniku

Szkoła Podstawowa w Bliziance

Zespół Szkół w Niebylcu

Nasza szkoła

Gmina Niebylec

Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu

facebook
Zespół Szkół W Konieczkowej

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Konieczkowej
   Powered by v6.01.6 || EF IV by eXtreme Crew © 2003-2005
Comstock by:
480879 Unikalnych wizyt