Witamy: Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Konieczkowej [Guest] Księga GościStrona GłównaPlan lekcjiFOTOGaleriaKontakt
Marzec 23 2018 07:59:58  
Nawigacja
Nasza szkoła
  Misja szkoły
  Wizja szkoły
  Statut Szkoły
  Patron szkoły
  Historia szkoły
  Muzeum społeczne
  Kontakt

Nasze sukcesy
  Konkurs recytatorski
  Konkursy i Festiwale
  Sportowe

REKRUTACJA
  Harmonogram rekrutacji
  Informacje dla rodziców
  Wnioski i podania

My i szkoła
  Reforma edukacji MEN
  Kuratorium Oświaty
  Plan lekcji
  Podręczniki 2017/2018
  Dowóz uczniów
  Świetlica
  Dni wolne od zajęć
  Kalendarz roku szk.2017/18
  Tabla szkolne
  Księga Gości
  Napisz do nas
  Szkolne Forum

FOTO galerie
  Dzień pamięci
  Karnawał
  Robotyka
  Dzień nauczyciela 2017
  Wyjście do muzeum

Archiwum galerii

Oddział Przedszkolny
  O nas
  Aktualności
  Dla rodziców
  Galeria Przedszkolaka
  Nasze prace
  Przedszkolne osiągnięcia
  Wiersze i piosenki

Portal
  Zajęcia artystyczne
  Baltie
  facebook

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 59
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~Agnieszka Bator
Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
~robert
Avatar

Punktacja:
Ogólne: 29
Bonusy: 0
Kary: 0

2) ~krupcia (26 pkt.)
3) ~abc (11 pkt.)
4) ~Pigi (10 pkt.)
5) ~asiorek (10 pkt.)
6) ~PaUka (9 pkt.)

 Dwie nagrody główne za szopkiSubmit News Submit Article Visit our Forum 

 DWIE NAGRODY GŁÓWNE ZA SZOPKI w XXV WOJEWÓDZKIM KONKURSIE SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH

Jubileuszowa edycja tego konkursu okazała się szczęśliwa dla naszej szkoły. Miło nam poinformować, że szopka OLI  FRĄCZEK z klasy II gimnazjum i wspólnie wykonana szopka przez KAMILĘ I SZYMONA PIWKO oraz AMELIĘ DZIKĄ otrzymały NAGRODĘ GŁÓWNĄ.          
W tym roku jest to wycieczka do Krakowa.
Pozostałe szopki wykonane przez: MAJĘ WÓJCIKOWSKĄ, GABRIELĘ BŁĄDZIŃSKĄ, OSKARA FRĄCZEK, SZYMONA i DAWIDA WESOŁOWSKICH wyróżniono dyplomem i nagrodą książkową.

    Uroczyste wręczenie nagród miało miejsce 21.01.2018r. w Instytucie Teologiczno – Pastoralnym w Rzeszowie podczas Gali Orszaku Trzech Króli. Gratulujemy wszystkim uczniom i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu.
Tekst: M.Znamirowska

 Zabawa karnawałowaSubmit News Submit Article Visit our Forum 
Karnawał to wesoła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe.
Taki bal odbył się 23 stycznia, na którym bawili się przedszkolacy i uczniowie klas 1-3 poprzebierani w różne postacie bajkowe i rzeczywiste.
Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc z wielką ochotą we wspólnych zabawach, a skoczna i rytmiczna muzyka prezentowana przez pana DJ Witka zachęcała do tańca. W trakcie karnawałowych szaleństw można było posilić się słodką przekąską i napić soczku. Bal odbył się w cudownej atmosferze, wypełnionej uśmiechami i wypiekami na twarzy a nawet zadyszką smiley. Dzieci bawiły się wesoło, każdy mógł zatańczyć jak najbardziej wymyślne tańce przy pięknej muzyce. Taka zabawa odbywa się w naszej szkole co roku i co roku towarzyszą jej niesamowite emocje i niezapomniane przeżycia szczególnie dla tych najmłodszych.


 Dzień Babci i Dziadzia 2018Submit News Submit Article Visit our Forum 
    Dzień Babci i Dziadka to jeden z najbardziej niezwykłych dni w przedszkolu, kiedy możemy wspólnie z seniorami uczcić ich święto. Ta uroczystość jest po to, aby dzieci mogły podziękować w szczególny sposób swoim babciom i dziadziom za poświęcony czas, wspólne zabawy, spacery, za dobre rady i pomoc w trudnych chwilach.
   Tak się tez stało 19 stycznia w naszej szkole. Dzieci z oddziału przedszkolnego od samego rana przygotowywały się by godnie przyjąć swych gości.
  Seniorzy mogli podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących wiersze, piosenki, tańce i grę na instrumentach oraz inscenizację Jasełek. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role.  Na koniec wszystkie wnuczęta  obdarowały swoich  bliskich własnoręcznie przygotowanymi upominkami.
  Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i brawami dziękowali za występy. Dopełnieniem uroczystych spotkań były słodkie poczęstunki oraz wspólne zabawy i tańce. Atmosfera była uroczysta, podniosła i pełna radości.
   To babcia i dziadek są zawsze, kiedy ich potrzebujemy. Tak więc kierujemy w ich stronę naszą wdzięczność, uśmiech, życząc zdrowia, siły i wytrwałości oraz gorące podziękowania za to, że są z nami. Szkolne jasełka Submit News Submit Article Visit our Forum 
 22 grudnia w naszej szkole odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne, w którym uczestniczyli uczniowie, nauczyciele i rodzice. Rozpoczęło się ono od życzeń złożonych przez panią Dyrektor Bernadetę Wolan, a następnie uczniowie klas 2 i 3, pod kierunkiem pań: Anny Drozd i Haliny Korab, przedstawili jasełka pt. "Europo nie możesz żyć bez Boga".
Hej kolęda, kolęda - to czas kolędowania przez poszczególne klasy. Każdy zespół klasowy miał za zadanie przygotować i zaprezentować dowolną kolędę. Później miało miejsce uroczyste wręczenie przez panią Dyrektor nagród uczniom, którzy brali udział w różnych konkursach pozaszkolnych. Dokonano również rozstrzygnięcia IX Szkolnego Konkursu Bożonarodzeniowego na kartkę świąteczną, stroik i szopkę.
 Szopki, stroiki i kartki świąteczneSubmit News Submit Article Visit our Forum 
 W naszej szkole corocznie odbywa się Szkolny Konkurs Bożonarodzeniowy na kartkę świąteczną, stroik i szopkę. W tym roku uczniowie znów nie zawiedli. Przynieśli na konkurs wspaniałe prace, które powstawały samodzielnie i przy współpracy całych rodzin.


Aktualizacja z dnia 29.12.2017r.:
Cieszymy się bardzo, bo w  IX  edycji  konkursu wzięło udział 64 uczniów naszej szkoły. To rekordowa ilość. Uczniowie wykonali 42  kartki  świąteczne, 29 stroików i 8 szopek.                                   Wszystkie prace oceniane były w trzech kategoriach wiekowych, a  jury jak zwykle nie miało łatwego zadania. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpiło 22.12.2017r. po przedstawieniu jasełkowym przygotowanym przez uczniów klasy II i III szkoły podstawowej. Wszystkie prace można podziwiać przy wejściu do  naszej szkoły.
 
Raz jeszcze pragniemy wszystkim pogratulować i podziękować zwłaszcza niektórym rodzicom, bez pracy których nie powstałyby tak oryginalne prace. Mamy jednocześnie nadzieję, że za rok przygotujecie równie piękne kartki, stroiki i szopki.
                    Tekst aktualizacji:
M.Znamirowska
 Przedszkolne jasełkaSubmit News Submit Article Visit our Forum 
 19 grudnia miała miejsce premiera jasełek przygotowanych przez przedszkolaków z naszego oddziału przedszkolnego. Tradycyjna historia Bożego Narodzenia urozmaicona tańcami aniołów i pasterzy, wizytą Trzech Króli, jak również pewnych zwierząt, które skarżyły się Dzieciątku na niekorzystne dla nich warunki życia powodowane przez człowieka. To wszystko mogli obejrzeć rodzice dzieci i zaproszeni goście, jak również starsi koledzy z klas I-IV, VII i II gimnazjum.
Trzeba podkreślić wielkie zaangażowanie samych przedszkolnych aktorów, jak i rodziców, którzy pomogli stworzyć niektóre stroje do przedstawienia.
  Nagroda w Konkursie Poetyckim dla Oli FrączekSubmit News Submit Article Visit our Forum 
  Fundacja na Rzecz Rozwoju Kultury Ziemi Strzyżowskiej ogłosiła konkurs poetycki promujący piękno mowy ojczystej, wartości religijne i patriotyczne,  a także miłość bliźniego i piękno krajobrazu ojczystego kraju. Naszą szkołę reprezentowały: Anna Biega z kl.V, Aleksandra Frączek z kl.II gimnazjum i Natalia Barańska z kl. III gimnazjum. Został on rozstrzygnięty w grudniu. Miło nam poinformować, że laureatką II miejsca została Aleksandra Frączek za zestaw wierszy: „Opieka”, „Daj żyć” i „Lot”. Ania i Natalia otrzymały wyróżnienia. Gratulujemy sukcesu i czekamy na kolejne wiersze.
Tekst: M. Znamirowska

 Misie ratownisieSubmit News Submit Article Visit our Forum 
 Uczniowie naszej szkoły przyłączyli się akcji "Misie ratownisie".  Pluszaki trafią do Straży Pożarnej i Pogotowia Ratunkowego aby były wsparciem dla najmłodszych w ciężkich chwilach.  Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie przyniesione misie smiley.
Tekst: G. Lubas
 Koncert Majki Jeżowskiej Submit News Submit Article Visit our Forum 
 7 grudnia przedszkolacy i uczniowie z klas 1-3 udali się do Rzeszowa - Jasionki gdzie w  pięknej sali kongresowej G2A Arena odbył się niezwykły koncert mikołajowy Majki Jeżowskiej. Artystka tworzy niezapomniane utwory dla dzieci. Uczestnicy naszego wyjazdu bawili się z piosenkarką tańcząc i śpiewając.
Po koncercie dzieci zwiedziły jeszcze dworzec kolejowy w Rzeszowie i pełni miłych wrażeń wróciły do domu.
 Spotkanie z MikołajemSubmit News Submit Article Visit our Forum 
 Święty Mikołaj odwiedza dzieci w różnych miejscach na świecie. 6 grudnia z workiem pełnym prezentów zawitał do naszego oddziału przedszkolnego. Oprócz prezentów przywiózł dużo uśmiechu i nieco ważnych przestróg dotyczących właściwego zachowania. Za prezenty dzieciaki odwdzięczyły się pięknie zaśpiewaną piosenką i tańcem.
Oczekiwana cały rok wizyta św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym przedszkolakom wiele radości.

 Mikołaj w szkoleSubmit News Submit Article Visit our Forum 
 6 grudnia w całej szkole zapanowała atmosfera radosnego oczekiwania. Przyjdzie? A może ominie szkołę? Nie.... Ten gość tak nie robi!!! Zjawia się tam, gdzie są dzieci i młodzież. Wiadomo, że chodzi o św. Mikołaja. Przybył do wszystkich uczniów i tych bardzo grzecznych i tych nieco mniej grzecznych. Wszystkich obdarował prezentami i uśmiechem.
Zapraszamy za rok.
Strona 2 z 13 < 1 2 3 4 5 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Dziennik lekcyjny UONET+
Owoce w szkole

Owoce w szkole

Muzeum społeczne

Muzeum

Pracownia komputerowa

Pracownia Apple Macintosh
Kalendarz
Marzec
PoWtŚrCzPtSoNd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zdarzenia
Kliknij, by dowiedzieć się więcej
Licznik
Do końca roku szkolnego pozostało:

Reklama

Zespół Szkół w Połomi

Zespół Szkół w Lutczy

Szkoła Podstawowa w Jaworniku

Szkoła Podstawowa w Bliziance

Zespół Szkół w Niebylcu

Nasza szkoła

Gmina Niebylec

Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu

facebook
Zespół Szkół W Konieczkowej

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Konieczkowej
   Powered by v6.01.6 || EF IV by eXtreme Crew © 2003-2005
Comstock by:
470298 Unikalnych wizyt