Witamy: Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Konieczkowej [Guest] Księga GościStrona GłównaPlan lekcjiFOTOGaleriaKontakt
Grudzień 18 2018 21:57:12  
Nawigacja
Nasza szkoła
  Misja szkoły
  Wizja szkoły
  Statut Szkoły
  Patron szkoły
  Historia szkoły
  Muzeum społeczne
  Kontakt

Nasze sukcesy
  Konkurs recytatorski
  Konkursy i Festiwale
  Sportowe

REKRUTACJA
  Harmonogram rekrutacji
  Informacje dla rodziców
  Wnioski i podania
  Wyniki rekrutacji

My i szkoła
  Dane osobowe
  Reforma edukacji MEN
  Plan lekcji
  Podręczniki 2018/2019
  Dowóz uczniów
  Świetlica
  Dni wolne od zajęć
  Kalendarz roku szk.2017/18
  Tabla szkolne
  Księga Gości
  Napisz do nas
  Szkolne Forum

FOTO galerie
  Zakończenie roku
  Wycieczka Sandomierz
  Dzień pamięci
  Karnawał
  Robotyka
  Dzień nauczyciela 2017
  Wyjście do muzeum

Archiwum galerii

Oddział Przedszkolny
  O nas
  Aktualności
  Dla rodziców
  Galeria Przedszkolaka
  Nasze prace
  Przedszkolne osiągnięcia
  Wiersze i piosenki

Portal
  Zajęcia artystyczne
  Baltie
  facebook

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 59
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~Agnieszka Bator
Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
~robert
Avatar

Punktacja:
Ogólne: 29
Bonusy: 0
Kary: 0

2) ~krupcia (26 pkt.)
3) ~abc (11 pkt.)
4) ~Pigi (10 pkt.)
5) ~asiorek (10 pkt.)
6) ~PaUka (9 pkt.)

 Pamiętajcie o ogrodachSubmit News Submit Article Visit our Forum 
    Kolejny raz uczennice naszej szkoły brały udział w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim pn. Podkarpackie Wiosenne Spotkanie z Poezją i Piosenką „Pamiętajcie o ogrodach” organizowanym przez WDK w Rzeszowie i GBP w Boguchwale. W tym roku były to: Iwona Korzeniowska i Kinga Kąkol. Recytatorzy prezentowali bardzo wysoki poziom, dlatego tym bardziej cieszy wyróżnienie Kingi Kąkol. Gratulujemy obu dziewczynom i życzymy kolejnych sukcesów.

Tekst: M. Znamirowska
 Witaj, Majowa JutrzenkoSubmit News Submit Article Visit our Forum 
  27 kwietnia 2018r.  odbyła się akademia z okazji 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Program artystyczny przygotowali uczniowie oddziału przedszkolnego oraz klasy IV pod opieką swych wychowawczyń p. Danuty Wójcikowskiej, p. Urszuli Bara-Witek oraz p. Ewy Dopart. Zgromadzeni usłyszeli piękne pieśni patriotyczne oraz mogli podziwiać poloneza w wykonaniu przedszkolaków.
Tekst: U. Bara-Witek
 XIV Gminny Konkurs Recytatorski Submit News Submit Article Visit our Forum 

 XIV Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Karola Wojtyły

18 maja 2018 przypada 98 rocznica urodzin Karola Wojtyły. By pamięć o Ojcu Świętym była wciąż żywa, Dyrekcja oraz nauczyciele Szkoły Podstawowej w Konieczkowej pragną zaprosić uczniów szkół podstawowych z Gminy Niebylec do udziału w XIV Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji Karola Wojtyły.

Tegoroczna edycja to także piękna okazja na uczczenie 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

 Zgłoszenia do konkursu

 PodziękowanieSubmit News Submit Article Visit our Forum 
 Cyrk O'BimbolandoSubmit News Submit Article Visit our Forum 
 13 kwietnia naszą szkołę odwiedzili artyści cyrkowi z grupy O'Bimbolando. Uczniowie mieli okazję podziwiać sztukę balansu, iluzji, pokaz hula-hop, gimnastykę artystyczną, taniec z wężem i clownadę. Artyści tak prowadzili pokaz, aby widzowie byli zaangażowani i czynnie uczestniczyli w zabawie.
 Konkurs poezji religijnej w GodowejSubmit News Submit Article Visit our Forum 

 W tym roku uczennice naszej szkoły – Julia Rozborska, Iwona Korzeniowska i Klaudia Stanisławczyk – wzięły udział w XIV edycji Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej w Godowej. W kategorii klas IV – VI Julka zasłużenie zajęła II miejsce, czego serdecznie jej gratulujemy.

Ponadto Iwona i Klaudia brały  też udział w Wojewódzkim Turnieju Poezji i Prozy „Zawsze wierni” w Wiśniowej oraz IV Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim „W kręgu poezji i prozy lagrowej więźniarek w Ravensbruck” w Rzeszowie.

Tekst: U. Witek

 Konkurs "Polska moja Ojczyzna"Submit News Submit Article Visit our Forum 
 06.03.2018 w Klimkówce odbył się powiatowy etap konkursu historyczno-przyrodniczego "Polska moja ojczyzna".  Naszą szkołę reprezentowały Kinga Lubas z klasy 6 i Klaudia Stanisławczyk z klasy 7, które osiągnęły najlepsze wyniki na etapie szkolnym. Klaudia wywalczyła pierwsze miejsce na etapie powiatowym i tym samym przeszła do dalszej części konkursu. Etap wojewódzki odbędzie się 26.04.2018 w Zarzeczu. Niestety Kindze zabrakło 1 punkt aby być wśród najlepszej czterdziestki z województwa. Kindze i Klaudii serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Tekst: G.Lubas

 Teatr w biblioteceSubmit News Submit Article Visit our Forum 
  8 marca przedszkolacy udali się na przedstawienie  zaproszeni przez  Bibliotekę Publiczną w Niebylcu. Tym razem oglądaliśmy spektakl "Śpiąca Królewna".
Wyjazdy do biblioteki są urozmaiceniem codziennych zajęć przedszkolnych, a przedstawienie bardzo się dzieciom podobało. Dziękujemy za zaproszenie!
 English DramaSubmit News Submit Article Visit our Forum 
 2 marca w naszej szkole już po raz czwarty odbył się gminny konkurs językowy, pt. „English Drama”, którego celem była prezentacja przedstawień lub piosenek przez uczniów naszej gminy wykonanych w języku angielskim.
Celem nadrzędnym jednak było upowszechnianie znajomości języka angielskiego oraz rozwijanie zdolności aktorskich uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.   

Uczniowie oceniani byli przez komisję konkursową w składzie: p. Agnieszka Cynar – Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Niebylcu, p. Wiktor Bochenek – emerytowany Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Niebylcu oraz p. Magdalena Lenart - nauczyciel języka angielskiego. Kampania Edukacyjna „DZIECIAKI W BIZNESIE”Submit News Submit Article Visit our Forum 

 W listopadzie nasza szkoła została zgłoszona do udziału w Kampanii Edukacyjnej „Dzieciaki w Biznesie” organizowanej przez Fundację Generator Inspiracji oraz Studenckie Koło Naukowe Młodych Ekonomistów Politechniki Rzeszowskiej, we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim. Spośród 40 szkół z całego województwa podkarpackiego zakwalifikowano 17. Wśród nich znalazła się nasz placówka! Bezpośredni udział w opisywanym projekcie wzięła klasa VI i V. Uczniowie mieli zajęcia z wcześniej przeszkolonymi studentami – wolontariuszami rzeszowskich uczelni w ramach Programu PROJEKTOR – wolontariat studencki. Odbyło się trzy spotkania, w czasie których uczniowie pracowali aktywnymi metodami zdobywając wiedzę z zakresu oszczędzania, gospodarowania budżetem domowym, inwestowania i roli pieniądza w życiu.

Podczas trwania kampanii uczniowie brali także udział w konkursie na stworzenie projektu monetyDzięki dofinansowaniu z Narodowego Banku Polskiego zwycięskie szkoły będą miały możliwość wyjazdu do Warszawy i odwiedzenia Centrum Pieniądza NBP im. Sławomira Skrzypka. Czekamy na wyniki konkursu i cieszymy się, że uczniowie mieli możliwość zdobywania nowych doświadczeń.

 MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI OFIAR HOLOKAUSTUSubmit News Submit Article Visit our Forum 

 W roku 2018 gmina Niebylec włączyła się w obchody Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu. Społeczność naszej szkoły przygotowała montaż słowno – muzyczny upamiętniający ofiary zbrodni hitlerowskiej. Uczniowie wystąpili z tym programem w szkole, a następnie w czasie uroczystości środowiskowych z udziałem władz samorządowych oraz lokalnej społeczności i zaproszonych gości. Zebranym przypomniano okrutne wydarzenia z przeszłości, a przeżycia wzmocniono bardzo dobrym wykonaniem recytacji, utworów muzycznych oraz inscenizacji.

Strona 2 z 12 < 1 2 3 4 5 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Dziennik lekcyjny LIBRUS
Owoce w szkole

Owoce w szkole

Muzeum społeczne

Muzeum

Pracownia komputerowa

Pracownia Apple Macintosh
Kalendarz
Grudzień
PoWtŚrCzPtSoNd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zdarzenia
Kliknij, by dowiedzieć się więcej
Licznik
Do końca roku szkolnego pozostało:

Reklama

Zespół Szkół w Połomi

Zespół Szkół w Lutczy

Szkoła Podstawowa w Jaworniku

Szkoła Podstawowa w Bliziance

Zespół Szkół w Niebylcu

Nasza szkoła

Gmina Niebylec

Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu

facebook
Zespół Szkół W Konieczkowej

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Konieczkowej
   Powered by v6.01.6 || EF IV by eXtreme Crew © 2003-2005
Comstock by:
502405 Unikalnych wizyt