Witamy: Zespół Szkół w Konieczkowej [Guest] Księga GościSzkolne ForumStrona GłównaPlan lekcjiFOTOGaleria
Październik 10 2015 10:56:34  
Nawigacja
Nasza szkoła
  Misja szkoły
  Wizja szkoły
  Statut Zespołu Szkół
  Patron szkoły
  Historia szkoły
  Muzeum społeczne
  Kontakt

Nasze sukcesy
  Konkursy i Festiwale
  Sportowe

REKRUTACJA
  Regulamin rekrutacji
  Wnioski i podania
  Załączniki do uchwały Rady Gminy
  Lista przyjętych uczniów

My i szkoła
  PODRĘCZNIKI na ROK SZKOLNY 2015/2016
  Plan lekcji
  Dowóz uczniów
  Świetlica
  Dni wolne od zajęć
  Tabla szkolne
  Księga Gości
  Nasze wypracowania
  Szkolne Forum
  Napisz do nas

FOTO galerie
  Pasowanie pierwszaków
  Pasowanie na ucznia
  Bezpieczni na drodze
  ROK SZKOLNY 2014/2015
  ROK SZKOLNY 2013/2014
  ROK SZKOLNY 2012/2013
  FOTO-święto szkoły 2011
  FOTO-święto szkoły
  Strażacy 2012

Oddział Przedszkolny
  O nas
  Aktualności
  Dla rodziców
  Galeria Przedszkolaka
  Nasze prace
  Przedszkolne osiągnięcia
  Wiersze i piosenki

Portal
  Zajęcia artystyczne
  Baltie
  facebook

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 57
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~Karolina
Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
~robert
Avatar

Punktacja:
Ogólne: 29
Bonusy: 0
Kary: 0

2) ~krupcia (26 pkt.)
3) ~abc (11 pkt.)
4) ~asiorek (10 pkt.)
5) ~Pigi (10 pkt.)
6) ~PaUka (9 pkt.)

 "Czarna Perła" wpłynęła. Otrzęsiny gimnazjalistów.Submit News Submit Article Visit our Forum 
 24 września 2015 roku odbyły się otrzęsiny klasy pierwszej gimnazjum. Około godziny 13:00 rozpoczęło się pasowanie. Klasa pierwsza ustawiła się do ślubowania, wyciągając przed siebie prawą rękę. Po odczytaniu przysięgi rozpoczęła się zabawa. Pierwszym zadaniem było karmienie kisielem. Dziewczynom i chłopakom zawiązano oczy, po czym ustawiono ich po dwóch stronach stołu. Dziewczyny dostały miski z kisielem i karmiły chłopców. Następnie odbył test wiedzy. Pytania okazały się bardzo podchwytliwe, ponieważ mało kto znał na nie odpowiedź. Kolejnym zadaniem było narysowanie portretu pani wychowawczyni.
 Nakręć się…na pomaganie!Submit News Submit Article Visit our Forum 

 Świadczyć pomoc można na różne sposoby. Wystarczy tylko pozytywnie nakręcić się na pomaganie smiley Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wykazali się szlachetnym sercem. Przez poprzedni rok szkolny i okres wakacji zbierali systematycznie nakrętki. 16 września przeprowadzano ich zbiórkę. Jak się okazało, wspólnymi siłami udało nam się zgromadzić kilkadziesiąt kilogramów nakrętek. Zostały one przekazane na cele Hospicjum Dziecięcego w Rzeszowie, które podejmuje stałą troskę nad chorymi dziećmi. Zachęcamy wszystkich aby nie wyrzucać nakrętek, lecz gromadzić by później móc przekazać je na szlachetny cel. Zbiórkę nakręcał Samorząd Uczniowski Gimnazjum.

Ks. Paweł Smoleń

 Bądź bezpieczny... Submit News Submit Article Visit our Forum 
 15 września zawitali do naszej szkoły panowie policjanci by spotkać się z z uczniami z klas 0-IV w ramach akcji "Bezpieczna droga do szkoły". Funkcjonariusze policji przypomnieli uczniom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Uczulali by dzieci zawsze nosiły elementy odblaskowe poza terenem zabudowanym, jak również by były ostrożne podczas zabaw i kontaktach z nieznajomymi. Przedszkolacy i uczniowie z klasy 1 z dużym zainteresowaniem obejrzeli radiowóz.
Każda taka akcja profilaktyczna przyczynia się do wzrostu bezpieczeństwa i zmniejszenia zdarzeń drogowych z udziałem dzieci.

 Ponowny sukces EwelinySubmit News Submit Article Visit our Forum 
 Jest nam niezmiernie miło poinformować o kolejnym sukcesie literackim naszej uczennicy a już absolwentki Eweliny Bieryło. Wzięła ona udział w II Ogólnopolskim Konkursie „O niebylecki miecz” poświęconym Julianowi Przybosiowi organizowanym przez Towarzystwo Miłośników Ziemi Niebyleckiej.  W  grupie młodzieżowej, w kategorii poezji, zdobyła III miejsce. Wręczenie nagród odbyło się 5 lipca podczas obchodów Dni Niebylca.
GRATULUJEMY!!!

O całym konkursie można przeczytać na stronie Towarzystwa
 WAKACJESubmit News Submit Article Visit our Forum 
 Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2014/15 rozpoczęła  się Mszą św. o godz. 8.00 w kościele parafialnym w Niebylcu, a następnie odbyła się akademia na sali gimnastycznej. Pani Dyrektor B. Wolan gratulowała wszystkich uczniom uzyskanych wyników, a wyróżniającym się uczniom wręczono nagrody. Klasy kończące szkołę czyli III Gimnazjum i 6 SP zaprezentowały program artystyczny dziękując za trud nauczania i wychowania. Po odebraniu z rąk wychowawców świadectw uczniowie rozpoczęli WAKACJE, które potrwają do 31 sierpnia.
 Wycieczka do WarszawySubmit News Submit Article Visit our Forum 
  18 czerwca gimnazjaliści wraz z opiekunami wyjechali na dwudniową wycieczkę do Warszawy. W autobusie prawie wszyscy spali i nabierali sił na wielogodzinne zwiedzanie naszej stolicy. Około godziny 8:00 byliśmy na miejscu, tutaj powitała nas przewodniczka i przedstawiła plan dnia.
      Najpierw poszliśmy zobaczyć zmianę warty przy grobie Nieznanego Żołnierza. Później wyjechaliśmy na 30 piętro Pałacu Kultury i Nauki, by stamtąd podziwiać piękną panoramę miasta. Kolejnym punktem wycieczki były Powązki – najstarszy cmentarz skrywający prochy wielu znanych Polaków. Kontynuacją tej chwili zadumy było zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego, które powstało w 60 rocznicę wybuchu powstania w hołdzie tu walczącym i poległym. Dowiedzieliśmy się wielu bardzo ważnych rzeczy o naszych przodkach, którzy oddawali życie za naszą wolność, za to żebyśmy mogli żyć tak jak żyjemy teraz.     
Tekst: Karolina
 Czy chcesz pomagać?Submit News Submit Article Visit our Forum 
 "Miłość do cierpiących jest znakiem i miarą poziomu cywilizacji rozwoju narodu..." mówił patron naszej szkoły - św. Jan Paweł II.
9 czerwca gościliśmy Ks. Czesława Matułę - kapelana Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie. Nasz gość ukazał znaczenie i wartość opieki nad chorymi, podawał przykłady zachowań i wdzięczności osób ciężko chorych. Przedstawił jak wygląda jego posługa oraz powiedział jak uczniowie mogę wspierać działalność Hospicjum. Wcześniej poprowadził lekcję w klasie I gimnazjum, gdzie mówił jak ważnym jest by poszanować swoje zdrowie i dobrze przeżyć młodość. Na zakończenie wszyscy otrzymali pamiątkowe informatory i zostali zaproszeni by wspierać osoby chore włączając się w różne zbiórki (w tym m.in. zakrętek) i formy wolontariatu.
Tekst: ks. P. Smoleń
 Strażacy - DzieciomSubmit News Submit Article Visit our Forum 
 10 czerwca na boisko szkolne wjechały dwa wozy strażackie Ochotniczej Straży Pożarnej w Konieczkowej - w ten sposób rozpoczęło się spotkanie w ramach obchodów Dnia Dziecka - Strażacy - Dzieciom. Panowie strażacy przedstawili przedszkolakom i uczniom klas 1-3 wiele ciekawych wiadomości o pożarnictwie i zaprezentowali sprzęt strażacki. Dzieci mogły zapoznać się z akcją udzielania pierwszej pomocy, udrażniania przewodów kominowych, gaszenia pożaru, cięcia metalowych elementów specjalistycznym sprzętem. Uczniowie mieli okazję przymierzyć niektóre elementy ubrania strażaka i założyć specjalny kombinezon ochronny potrzebny przy usuwaniu niebezpiecznych owadów.
Po pokazach strażacy zabrali dzieci wozami strażackimi na miejsce kempingowe, gdzie wspólnie zjedliśmy posiłek pieczony na ognisku, był również czas na zabawę w lesie.
Dzieci wyraziły swoje podziękowanie strażakom, ale chcemy jeszcze raz wyrazić swą wdzięczność wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tego spotkania panom strażakom. Życzymy aby ta trudna i odpowiedzialna służba była źródłem osobistej i powodem do dumy.

 Dzień DzieckaSubmit News Submit Article Visit our Forum 
 Dzień Dziecka w naszej szkole swoim zasięgiem objął przedszkolaków i uczniów szkoły podstawowej.  Nauczyciele starali się tak zorganizować czas by ten dzień upłynął atrakcyjnie i wesoło. Były filmy, zabawy na świeżym powietrzu, konkursy w klasach oraz rajd pieszy. Rada Rodziców i sklepik uczniowski ufundowali owoce, lody i napoje.
Wszystkim dzieciom
życzymy dużo radości, serdecznych przyjaciół
i by każdy dzień był nową, wspaniałą przygodą.

 Dzień RodzinySubmit News Submit Article Visit our Forum 
  25 maja przedszkolacy świętowali wraz ze swoimi rodzicami  DZIEŃ RODZINY. Dzieci przygotowały dla swoich najbliższych program artystyczny z wierszami, piosenkami, scenkami rodzajowymi i tańcami. Składając życzenia dla Mamy i Taty wręczyli również własnoręcznie wykonane upominki.
Tradycją naszego oddziału przedszkolnego jest wspólna zabawa rodziców z dziećmi. I w tym roku też tak się stało. Był wspólny pociąg, taniec i konkurencje sportowe. Na zakończenie czekał na wszystkich słodki poczęstunek a rodzice mogli obejrzeć pokaz zdjęć całorocznego przedszkolnego życia swoich pociech.
Dziękujemy mamom Damiana, Dominika i Mateusza za pyszne słodkości.

Zaznaczyć należy, że 26 maja starsi koledzy przedszkolaków, uczniowie z klas 1-3, uczcili święto MAMY przygotowując dla nich upominki i część artystyczną.
 BY PAMIĘĆ O OJCU ŚWIĘTYM BYŁA WCIĄŻ ŻYWASubmit News Submit Article Visit our Forum 
 Do historii przeszła już XI edycja Gminnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Karola Wojtyły organizowanego przez Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Konieczkowej. 19 maja 2015r.  uczciliśmy 95 rocznicę urodzin Karola Wojtyły, by pamięć o Ojcu Świętym była wciąż żywa. W tym roku mieliśmy przyjemność wysłuchać 31 recytatorów  z 9 szkół naszej gminy.

     Komisja artystyczna obradowała w składzie:
Pani  Bernadeta Wolan – dyrektor ZS w Konieczkowej
Pani  Edyta Pietrasz – gość honorowy, poetka z Baryczki
Ks. dr  Czesław Goraj –  proboszcz parafii w Niebylcu
Pan  Wiktor Bochenek – dyrektor GOK w Niebylcu
i postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:
Strona 1 z 8 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Dziennik lekcyjny
Logo internetowego dziennika lekcyjnego
Owoce w szkole

Owoce w szkole

Muzeum społeczne

Muzeum

Pracownia komputerowa

Pracownia Apple Macintosh
Kalendarz
Październik
PoWtŚrCzPtSoNd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zdarzenia
Kliknij, by dowiedzieć się więcej
Licznik
Do końca ROKU SZKOLNEGO pozostało

Reklama

Zespół Szkół w Połomi

Zespół Szkół w Lutczy

Szkoła Podstawowa w Jaworniku

Szkoła Podstawowa w Bliziance

Zespół Szkół w Niebylcu

Nasza szkoła

Gmina Niebylec

Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu

facebook
Zespół Szkół W Konieczkowej

Zespół Szkół w Konieczkowej
   Powered by v6.01.6 || EF IV by eXtreme Crew © 2003-2005
Comstock by:
345205 Unikalnych wizyt