Witamy: Zespół Szkół w Konieczkowej [Guest] Księga GościSzkolne ForumStrona GłównaPlan lekcjiFOTOGaleria
Lipiec 02 2015 10:51:43  
Nawigacja
Nasza szkoła
  Misja szkoły
  Wizja szkoły
  Statut Zespołu Szkół
  Patron szkoły
  Historia szkoły
  Muzeum społeczne
  Kontakt

Nasze sukcesy
  Konkursy i Festiwale
  Sportowe

REKRUTACJA
  Regulamin rekrutacji
  Wnioski i podania
  Załączniki do uchwały Rady Gminy
  Lista przyjętych uczniów

My i szkoła
  PODRĘCZNIKI na ROK SZKOLNY 2014/2015
  Plan lekcji
  Dowóz uczniów
  Dni wolne od zajęć
  Tabla szkolne
  Księga Gości
  Nasze wypracowania
  Szkolne Forum
  Napisz do nas

FOTO galerie
  Strażacy 2015
  Dzień Dziecka 2015
  Dzień rodziny 2015
  KONKURS JP II
  Wycieczka do Pacanowa
  English Drama
  Zielony Kapturek
  Teatr w bibliotece
  Karnawał 2015
  Babcia i Dziadek 2015
  Jasełka 2014
  Jasełka przedszkolaków
  "Brzechwa Dzieciom"
  Mikołaj u przedszkolaków
  Przedszkolne andrzejki
  Dzień Pluszowego Misia
  11 Listopada
  Jesień 2014
  Konkurs Recytatorski
  Wyjazd na paintball
  Częstochowa
  Dzień Edukacji Narodowej
  Ślubowanie 1 klasy
  Otrzęsiny Pierwszaków
  ROK SZKOLNY 2013/2014
  ROK SZKOLNY 2012/2013
  FOTO-święto szkoły 2011
  FOTO-święto szkoły
  Strażacy 2012

Oddział Przedszkolny
  O nas
  Aktualności
  Dla rodziców
  Galeria Przedszkolaka
  Nasze prace
  Przedszkolne osiągnięcia
  Wiersze i piosenki

Portal
  Zajęcia artystyczne
  Baltie
  facebook

Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 57
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~Karolina
Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
~robert
Avatar

Punktacja:
Ogólne: 29
Bonusy: 0
Kary: 0

2) ~krupcia (26 pkt.)
3) ~abc (11 pkt.)
4) ~asiorek (10 pkt.)
5) ~Pigi (10 pkt.)
6) ~PaUka (9 pkt.)

 Czy chcesz pomagać?Submit News Submit Article Visit our Forum 
 "Miłość do cierpiących jest znakiem i miarą poziomu cywilizacji rozwoju narodu..." mówił patron naszej szkoły - św. Jan Paweł II.
9 czerwca gościliśmy Ks. Czesława Matułę - kapelana Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie. Nasz gość ukazał znaczenie i wartość opieki nad chorymi, podawał przykłady zachowań i wdzięczności osób ciężko chorych. Przedstawił jak wygląda jego posługa oraz powiedział jak uczniowie mogę wspierać działalność Hospicjum. Wcześniej poprowadził lekcję w klasie I gimnazjum, gdzie mówił jak ważnym jest by poszanować swoje zdrowie i dobrze przeżyć młodość. Na zakończenie wszyscy otrzymali pamiątkowe informatory i zostali zaproszeni by wspierać osoby chore włączając się w różne zbiórki (w tym m.in. zakrętek) i formy wolontariatu.
Tekst: ks. P. Smoleń
 Strażacy - DzieciomSubmit News Submit Article Visit our Forum 
 10 czerwca na boisko szkolne wjechały dwa wozy strażackie Ochotniczej Straży Pożarnej w Konieczkowej - w ten sposób rozpoczęło się spotkanie w ramach obchodów Dnia Dziecka - Strażacy - Dzieciom. Panowie strażacy przedstawili przedszkolakom i uczniom klas 1-3 wiele ciekawych wiadomości o pożarnictwie i zaprezentowali sprzęt strażacki. Dzieci mogły zapoznać się z akcją udzielania pierwszej pomocy, udrażniania przewodów kominowych, gaszenia pożaru, cięcia metalowych elementów specjalistycznym sprzętem. Uczniowie mieli okazję przymierzyć niektóre elementy ubrania strażaka i założyć specjalny kombinezon ochronny potrzebny przy usuwaniu niebezpiecznych owadów.
Po pokazach strażacy zabrali dzieci wozami strażackimi na miejsce kempingowe, gdzie wspólnie zjedliśmy posiłek pieczony na ognisku, był również czas na zabawę w lesie.
Dzieci wyraziły swoje podziękowanie strażakom, ale chcemy jeszcze raz wyrazić swą wdzięczność wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tego spotkania panom strażakom. Życzymy aby ta trudna i odpowiedzialna służba była źródłem osobistej i powodem do dumy.

 Dzień DzieckaSubmit News Submit Article Visit our Forum 
 Dzień Dziecka w naszej szkole swoim zasięgiem objął przedszkolaków i uczniów szkoły podstawowej.  Nauczyciele starali się tak zorganizować czas by ten dzień upłynął atrakcyjnie i wesoło. Były filmy, zabawy na świeżym powietrzu, konkursy w klasach oraz rajd pieszy. Rada Rodziców i sklepik uczniowski ufundowali owoce, lody i napoje.
Wszystkim dzieciom
życzymy dużo radości, serdecznych przyjaciół
i by każdy dzień był nową, wspaniałą przygodą.

 Dzień RodzinySubmit News Submit Article Visit our Forum 
  25 maja przedszkolacy świętowali wraz ze swoimi rodzicami  DZIEŃ RODZINY. Dzieci przygotowały dla swoich najbliższych program artystyczny z wierszami, piosenkami, scenkami rodzajowymi i tańcami. Składając życzenia dla Mamy i Taty wręczyli również własnoręcznie wykonane upominki.
Tradycją naszego oddziału przedszkolnego jest wspólna zabawa rodziców z dziećmi. I w tym roku też tak się stało. Był wspólny pociąg, taniec i konkurencje sportowe. Na zakończenie czekał na wszystkich słodki poczęstunek a rodzice mogli obejrzeć pokaz zdjęć całorocznego przedszkolnego życia swoich pociech.
Dziękujemy mamom Damiana, Dominika i Mateusza za pyszne słodkości.

Zaznaczyć należy, że 26 maja starsi koledzy przedszkolaków, uczniowie z klas 1-3, uczcili święto MAMY przygotowując dla nich upominki i część artystyczną.
 BY PAMIĘĆ O OJCU ŚWIĘTYM BYŁA WCIĄŻ ŻYWASubmit News Submit Article Visit our Forum 
 Do historii przeszła już XI edycja Gminnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Karola Wojtyły organizowanego przez Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Konieczkowej. 19 maja 2015r.  uczciliśmy 95 rocznicę urodzin Karola Wojtyły, by pamięć o Ojcu Świętym była wciąż żywa. W tym roku mieliśmy przyjemność wysłuchać 31 recytatorów  z 9 szkół naszej gminy.

     Komisja artystyczna obradowała w składzie:
Pani  Bernadeta Wolan – dyrektor ZS w Konieczkowej
Pani  Edyta Pietrasz – gość honorowy, poetka z Baryczki
Ks. dr  Czesław Goraj –  proboszcz parafii w Niebylcu
Pan  Wiktor Bochenek – dyrektor GOK w Niebylcu
i postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:
 Sukces Eweliny BieryłoSubmit News Submit Article Visit our Forum 
 Sukces Eweliny na XX Ogólnopolskim Konkursie Literackim im. Marii Konopnickiej w Międzyrzecu Podlaskim
Jubileuszowy Konkurs Literacki okazał się niezwykle szczęśliwy dla naszej uczennicy klasy III gimnazjum Eweliny Bieryło, której jury przyznało III miejsce w kategorii poezji za zestaw 3 wierszy. Nagroda cieszy tym bardziej, że na konkurs przysłano ponad 160 prac. Gratulujemy Ewelinie i mamy nadzieję, że w dalszym ciągu będzie rozwijać swój talent literacki. Podziękowania składamy też na ręce Justyny Delikat, która była również uczestniczką tego konkursu.

O konkursie można przeczytać TUTAJ

Tekst: M. Znamirowska
 ENGLISH DRAMASubmit News Submit Article Visit our Forum 

     29 kwietnia bieżącego roku w Zespole Szkół w Konieczkowej odbył się drugi już w historii naszej szkoły gminny konkurs z języka angielskiego pt. „English Drama”. Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych mogli zaprezentować swoje umiejętności zarówno językowe, jak i aktorskie czy wokalne za pomocą prezentacji przedstawienia czy wykonania piosenki. 

    W konkursie udział wzięło 37 uczniów z siedmiu szkół naszej gminy. Uczestnicy konkursu byli oceniani przez trzyosobowe jury, w skład którego wchodzili następujące osoby: p. Anna Wolańska - nauczyciel języka angielskiego, p. Wojciech Stanisławczyk – nauczyciel muzyki i plastyki oraz p. Wiktor Bochenek – Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Niebylcu. wyniki konkursu, czytaj więcej ...

Tekst: L. Bator
 Noc MuzeumSubmit News Submit Article Visit our Forum 

 Blisko 2 tysiące zwiedzających, kilkaset eksponatów, kilkunastu kolekcjonerów, niezliczona ilość wrażeń i wspomnień - tak można podsumować tegoroczną edycję Nocy Muzeów, która w pierwszy majowy weekend odbyła się w Konieczkowej.

Podczas imprezy można było podziwiać eksponaty przywiezione przez kolekcjonerów z całego Podkarpacia. Dla zwiedzających swoje drzwi otworzyło Muzeum Społeczne Gminy Niebylec. Sporo atrakcji czekało również na boisku przed szkołą, gdzie zobaczyć można było kolekcje z dziedziny motoryzacji, a po zwiedzaniu posilić się ciepłym posiłkiem oraz potańczyć przy muzyce.  czytaj więcej ...


 Witaj Majowa jutrzenkoSubmit News Submit Article Visit our Forum 
 30 kwietnia 2015r. w rocznicę uchwalenia Konstytucji 3. Maja odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia. Uczniowie z klasy czwartej przypomnieli doniosłe wydarzenia z roku 1791r. Zebrani wysłuchali utworów nierozerwalnie związanych z tym świętem, takich jak: Mazurek Trzeciego Maja, Piękna nasza Polska cała czy Ojczyzna nasza. Patriotyczny charakter uroczystości podkreślił polonez w wykonaniu uczniów klasy IV. i V.
Tekst: U. Bara-Witek
 Zdrowe życie - piękny światSubmit News Submit Article Visit our Forum 
 "Zdrowe życie - Piękny Świat" to hasło, pod którym uczniowie klasy I SP propagowali zdrowy styl życia. Przygotowali oni przedstawienie teatralne pt. "Zielony Kapturek", w którym pokazali jak ważne jest dla nas zdrowe odżywianie, aktywny wypoczynek i życzliwość dla innych. Z tym przedstawieniem wzięli udział w Gminnym Konkursie Inscenizacji o Zdrowiu, który odbył się 15 kwietnia 2015r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Niebylcu. Zaprezentowali go również swoim kolegom z klas 0, II, III oraz rodzicom.

Tekst: Irena  Smela
 „Ania z Zielonego Wzgórza” na szkolnej scenieSubmit News Submit Article Visit our Forum 
 Dnia 12 marca bieżącego roku  uczniowie klasy VI przedstawili kilka ważnych wydarzeń z życia Anny Shirley, bohaterki  powieści pt. „Ania z Zielonego Wzgórza” autorstwa Lucy Maud Montgomery.
Inscenizacja rozpoczęła się oczywiście od momentu przyjścia pani Linde do Maryli
i jej oburzenia na widok Ani. Później dziewczynka miała jeszcze inne przygody, takie jak: zapoznanie z Dianą Barry, zaginięcie brożki. Przedstawienie zakończyło się konfliktem, do którego doszło między Anią i Gilbertem.
Wszyscy świetnie się bawili - zarówno aktorzy (Ania – Iwona Korzeniowska; Gilbert Blyth oraz Maryla Cuthbert - Agnieszka Szpiech;  Diana, Mateusz Cuthbert oraz Małgorzata Linde – Marcin Wolanin; narrator - Kamila Stanisławczyk) jak i publiczność.

Tekst: Iwona Korzeniowska

Strona 1 z 8 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Dziennik lekcyjny
Logo internetowego dziennika lekcyjnego
Owoce w szkole

Owoce w szkole

Muzeum społeczne

Muzeum

Pracownia komputerowa

Pracownia Apple Macintosh
Kalendarz
Lipiec
PoWtŚrCzPtSoNd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zdarzenia
Kliknij, by dowiedzieć się więcej
Licznik
Do końca roku szk.2014/15 pozostało

Reklama

Zespół Szkół w Połomi

Zespół Szkół w Lutczy

Szkoła Podstawowa w Jaworniku

Szkoła Podstawowa w Bliziance

Zespół Szkół w Niebylcu

Nasza szkoła

Gmina Niebylec

Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu

facebook
Zespół Szkół W Konieczkowej

Zespół Szkół w Konieczkowej
   Powered by v6.01.6 || EF IV by eXtreme Crew © 2003-2005
Comstock by:
332260 Unikalnych wizyt