Witamy: Zespół Szkół w Konieczkowej [Guest] Księga GościStrona GłównaPlan lekcjiFOTOGaleriaKontakt
Kwiecień 29 2017 23:13:06  
Nawigacja
Nasza szkoła
  Misja szkoły
  Wizja szkoły
  Statut Zespołu Szkół
  Patron szkoły
  Historia szkoły
  Muzeum społeczne
  Kontakt

Nasze sukcesy
  Konkurs recytatorski
  Konkursy i Festiwale
  Sportowe

REKRUTACJA
  Harmonogram rekrutacji
  Informacje dla rodziców
  Wnioski i podania

My i szkoła
  Reforma edukacji MEN
  Kuratorium Oświaty
  Plan lekcji
  Podręczniki 2016/2017
  Dowóz uczniów
  Świetlica
  Dni wolne od zajęć
  Kalendarz roku szk.2016/17
  Tabla szkolne
  Księga Gości
  Napisz do nas
  Szkolne Forum

FOTO galerie
  Zwiastuny wiosny
  Karnawał w przedszkolu 2017
  Dzień Babci i Dziadka 2017
  Jasełka 2016
  Konkurs bożonarodzeniowy
  Przedszkolne jasełka 2016
  CYRK
  Mikołaj 2016
  Dzień Pluszowego Misia
  Andrzejki 2016
  Teatrzyk-Wilk i Zając
  Konkurs recytatorski
  Dzień Edukacji
  Pasowanie na ucznia
  Pasowanie na Gimnazjalistę
  Wadowice
  Spotkanie z policjantem
  ROK SZKOLNY 2015/2016
  ROK SZKOLNY 2014/2015
  ROK SZKOLNY 2013/2014
  ROK SZKOLNY 2012/2013
  FOTO-święto szkoły 2011
  FOTO-święto szkoły

Oddział Przedszkolny
  O nas
  Aktualności
  Dla rodziców
  Galeria Przedszkolaka
  Nasze prace
  Przedszkolne osiągnięcia
  Wiersze i piosenki

Portal
  Zajęcia artystyczne
  Baltie
  facebook

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~natalia
Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
~robert
Avatar

Punktacja:
Ogólne: 29
Bonusy: 0
Kary: 0

2) ~krupcia (26 pkt.)
3) ~abc (11 pkt.)
4) ~asiorek (10 pkt.)
5) ~Pigi (10 pkt.)
6) ~PaUka (9 pkt.)

 REKRUTACJASubmit News Submit Article Visit our Forum 

Informujemy zainteresowanych, że rekrutacja do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2017/18 rozpoczyna się z dniem 27 marca 2017r. i trwać będzie do 30 kwietnia 2017r.

Szczegółowe informacje oraz wnioski są zamieszczone w zakładce "Rekrutacja".
Wnioski można również pobrać osobiście u Dyrektora szkoły
lub w oddziale przedszkolnym.

Wnioski składać należy u Dyrektora szkoły lub w oddziale przedszkolnym u wychowawcy.
 XIII KONKURS RECYTATORSKI POEZJI KAROLA WOJTYŁYSubmit News Submit Article Visit our Forum 

wojtylaXIII Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Karola Wojtyły

      18 maja 2017 przypada 97 rocznica urodzin Karola Wojtyły. By pamięć o Ojcu Świętym była wciąż żywa, Dyrekcja oraz nauczyciele Zespołu Szkół w Konieczkowej pragną zaprosić uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z Gminy Niebylec do udziały w XIII Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji Karola Wojtyły.

Konkurs ma na celu:

- pobudzić do refleksji nad twórczością i nauką Ojca Świętego,

- upowszechnić poezję Karola Wojtyły,

- uwrażliwić na piękno poezji,

- integrować uczniów szkół naszej gminy.

Regulamin, warunki uczestnictwa w konkursie i formularz zgłoszeniowy: kliknij tutaj! 
 Konkurs "Wiersze Jana Brzechwy oczami Dziecka"Submit News Submit Article Visit our Forum 
 Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy zechcieli zagłosować poprzez facebooka  na prace plastyczne naszych przedszkolaków w ogólnopolskim konkursie pod hasłem "Wiersze Jana Brzechwy oczami dziecka". Trud przyniósł efekty w postaci zwycięstwa pracy Zuzi Sołtys w kategorii wiersza "Leń".

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 Konkurs matematycznySubmit News Submit Article Visit our Forum 
 3.04.2017r. odbył się w Połomi X Gminny Konkurs Matematyczny. Naszą szkołę reprezentowała Amelia Sierżęga z klasy II i Szymon Wesołowski z klasy III zdobywając II miejsce w konkursie w swoich kategoriach.

GRATULUJEMY!!!

Tekst: I.Smela
 XIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej w GodowejSubmit News Submit Article Visit our Forum 
Kolejny raz uczniowie naszej szkoły wzięli udział w tym konkursie, kolejny też raz odnieśli sukcesy. Przesłuchania odbyły się 25 marca, w pięknie przygotowanej /jak zawsze zresztą/ sali gimnastycznej  ZS w Godowej.
     W kategorii szkół podstawowych brały udział: Julia Rozborska z kl.IV i Klaudia Stanisławczyk z kl.VI – Julia otrzymała wyróżnienie.
   W kategorii gimnazjum Iwona Smela z kl. III  recytująca „Telefon do przyjaciela” zajęła II miejsce, zaś  Iwona Korzeniowska z kl. II z fragmentem prozy D. Terakowskiej otrzymała wyróżnienie. Wszyscy recytujący otrzymali pamiątkowe dyplomy i książki.
     Gratulujemy sukcesu i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.
Tekst: M. Znamirowska

 "Zawsze wierni"Submit News Submit Article Visit our Forum 
  Wydawać by się mogło, że wolność, honor czy ojczyzna to w dzisiejszych czasach wytarte już słowa, zwłaszcza wśród młodego pokolenia. Nic bardziej mylnego! Dowodem na to, był Wojewódzki Turniej Poezji i Prozy „Zawsze wierni” adresowany do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Honorowy patronat nad konkursem  objęli: Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej, Marszałek Województwa Podkarpackiego, Podkarpacki Kurator Oświaty oraz Dyrektor Oddziału IPN w Rzeszowie.
     Eliminacje powiatowe zorganizowało Powiatowe Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej 21 lutego,  tym razem pod patronatem Wicestarosty Strzyżowskiego Pana Jana Stodolaka. Bardzo ładnie zaprezentowali się nasi uczniowie z klasy III gimnazjum – Iwona Smela i Krzysztof Szeniak. Do finału zakwalifikowała się Iwona zajmując II miejsce. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe nagrody i dyplomy.
   Finałowe przesłuchania miały miejsce 8.03.2017r. w GOK w Wiercanach. Zanim jednak one nastąpiły, wszyscy zebrani mogli wysłuchać wspomnień  Pana Franciszka Batorego o bracie Józefie zamordowanym przez UB w 1951 roku oraz bardzo interesującej prelekcji Pana Macieja Rędziniaka – pracownika IPN w Rzeszowie - na temat Żołnierzy Niezłomnych.
    Mimo iż po raz pierwszy braliśmy udział w tym konkursie, był on dla nas szczęśliwy. Iwona Smela została laureatką III miejsca, recytując wiersz „Inka” Barbary Postawy. Bardzo Jej gratulujemy!
      Młodzi recytatorzy dali dowód na to, że dzięki nim Ci co kiedyś walczyli i ginęli, będą wciąż w naszej pamięci.             
     Tekst: M. Znamirowska

 Dzień Babci i Dziadka 2017 (13.01.2017r.)Submit News Submit Article Visit our Forum 
 W tym roku dla wszystkich Babć i Dziadków przedszkolaki z Oddziału Przedszkolnego przedstawiły Jasełka oraz moc gorących życzeń w krótkich, wzruszających wierszykach i piosenkach. W drugiej części spotkania odbyła się wesoła biesiada z babcią i dziadkiem, podczas której dzieci z seniorami śpiewali kolędy, bawili się w program "Jaka to melodia". Nie zabrakło również tańców, które dzieci przygotowały specjalnie dla swoich bliskich, a i oni mogli zatańczyć razem z wnukami.
Było to niezwykłe spotkanie, wnoszące wiele uśmiechów na twarzach. Wspólne spotkanie z pewnością poprawiło humor niejednej babci i niejednemu dziadkowi. Życzymy by ta radość trwała nieustannie.
 Kolejny sukces!Submit News Submit Article Visit our Forum 
      Tym razem w XXIV Wojewódzkim Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych organizowanym przez Gimnazjum nr 8 w Rzeszowie. W tym roku sześć szopek reprezentowało naszą szkołę, a do konkursu zgłoszono ich około 200. Uroczyste ogłoszenie wyników nastąpiło 9.01.2017r.
     Jedną z głównych nagród otrzymał MARCELI BOBER z klasy I gimnazjum – pamiątkowy dyplom, piękny album, bilet wstępu do Parku trampolin i piernikową choinkę ufundowaną przez słynną cukiernię Pana Raka.
     Wyróżniono natomiast szopkę KINGI DASZYKOWSKIEJ z klasy III SP oraz KLAUDII PORCEK z klasy V i MAGDALENY SZPIECH z klasy IV SP, dziewczynki otrzymały również dyplomy, książki i aniołka. Pozostali uczestnicy: ALEKSANDRA FRĄCZEK, KINGA KOZAK, SZYMON I DAWID WESOŁOWSCY zostali nagrodzeni dyplomami i książkami.
      Gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałych pomysłów i zapraszamy do kolejnej edycji.
 Tekst: M. Znamirowska
 Sukces gimnazjalistówSubmit News Submit Article Visit our Forum 
 W dniu 28 listopada 2016 roku troje uczniów z klasy III gimnazjum uczestniczyło w rejonowym etapie Wojewódzkiego Konkursu Historyczno - Religijnego „1050 lat Chrztu Polski”. Młodzież zmagała się z bardzo trudnym testem. Wszyscy odnieśli duży sukces. Iwona Smela, Krzysztof Szeniak i Sebastian Śliwa znaleźli się w gronie jedenastu osób zakwalifikowanych do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 13 stycznia 2017 roku. Uczniowie zostali ugoszczeni przez organizatorów pysznym poczęstunkiem. Otrzymali także wartościowe nagrody.
Gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia  w dalszych zmaganiach historycznych!!!
Tekst: A.Strzała
 Spotkanie świąteczne (22.12.2016r.)Submit News Submit Article Visit our Forum 
 W ostatni dzień nauki, przed przerwą świąteczną, cała społeczność szkolna spotkała, się by wspólnie przygotować się do radosnego przeżywania świąt Bożego Narodzenia. Świętowanie rozpoczęła Pani Dyrektor składając życzenia. Następnie uczniowie z klas II i III SP przestawili jasełka pt."Ach co za noc". Wspaniały występ gromko oklaskiwany został przygotowany pod kierunkiem pań: Anny Drozd i Ireny Smela.
Śpiew kolęd przez poszczególne klasy to kolejny punkt programu świątecznego. Uczniowie niekiedy wspomagani przez muzyków wykonali kolędy i pastorałki w iście mistrzowskim stylu.
Bardzo miłym akcentem zakończyło się spotkanie świąteczne, którym było rozstrzygnięcie konkursu świątecznego i rozdanie nagród.
Gratulujemy wszystkim wykonawcom przepięknych prac. 

 VIII edycja Szkolnego Konkursu Bożonarodzeniowego (22.12.2016r.)Submit News Submit Article Visit our Forum 
 "...a mały Jezus smutny w drzwi patrzy i czeka, by wśród witających zobaczyć człowieka…”
Takie motto przyświecało tegorocznej już ósmej edycji Szkolnego Konkursu Bożonarodzeniowego organizowanego przez panie Marię Znamirowską i Urszulę Bara-Witek.
W dniu 22 grudnia podczas świątecznego spotkania społeczności szkolnej ogłoszono wyniki konkursu na kartkę świąteczną, stroik i szopkę. Pani Maria Znamirowska w imieniu organizatorów podziękowała wszystkim uczestnikom konkursu i ich rodzinom za wspaniałe prace. Nauczycielom, za motywację do wzięcia udziału w konkursie jak również pani Dyrektor za ufundowanie nagród.
Prace konkursowe można oglądać w holu szkoły. A zwycięskie szopki będą reprezentować naszą szkołę na XXIV Wojewódzkim Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych w Rzeszowie organizowanym przez Gimnazjum nr 8. 

Wyniki konkursu
Strona 1 z 9 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Dziennik lekcyjny UONET+
Owoce w szkole

Owoce w szkole

Muzeum społeczne

Muzeum

Pracownia komputerowa

Pracownia Apple Macintosh
Kalendarz
Kwiecień
PoWtŚrCzPtSoNd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zdarzenia
Kliknij, by dowiedzieć się więcej
Licznik
Rok szkolny 2016/17 trwa jeszcze:

Reklama

Zespół Szkół w Połomi

Zespół Szkół w Lutczy

Szkoła Podstawowa w Jaworniku

Szkoła Podstawowa w Bliziance

Zespół Szkół w Niebylcu

Nasza szkoła

Gmina Niebylec

Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu

facebook
Zespół Szkół W Konieczkowej

Zespół Szkół w Konieczkowej
   Powered by v6.01.6 || EF IV by eXtreme Crew © 2003-2005
Comstock by:
420395 Unikalnych wizyt