Witamy: Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Konieczkowej [Guest] Księga GościStrona GłównaPlan lekcjiFOTOGaleriaKontakt
Styczeń 16 2018 18:08:46  
Nawigacja
Nasza szkoła
  Misja szkoły
  Wizja szkoły
  Statut Szkoły
  Patron szkoły
  Historia szkoły
  Muzeum społeczne
  Kontakt

Nasze sukcesy
  Konkurs recytatorski
  Konkursy i Festiwale
  Sportowe

REKRUTACJA
  Harmonogram rekrutacji
  Informacje dla rodziców
  Wnioski i podania

My i szkoła
  Reforma edukacji MEN
  Kuratorium Oświaty
  Plan lekcji
  Podręczniki 2017/2018
  Dowóz uczniów
  Świetlica
  Dni wolne od zajęć
  Kalendarz roku szk.2017/18
  Tabla szkolne
  Księga Gości
  Napisz do nas
  Szkolne Forum

FOTO galerie
  Dzień nauczyciela 2017
  Wyjście do muzeum
  Wycieczka do Przemyśla
  Gminny Dzień Rodziny
  Dzień Mamy i Taty 2017
  JP II - Konkurs recytatorski
  Święto szkoły 2017
  Gminny Konkurs dla przedszkoli
  Wizyta w banku
  Zwiastuny wiosny
  Karnawał w przedszkolu 2017
  Dzień Babci i Dziadka 2017
  Jasełka 2016
  Konkurs bożonarodzeniowy
  Przedszkolne jasełka 2016
  CYRK
  Mikołaj 2016
  Dzień Pluszowego Misia
  Andrzejki 2016
  Teatrzyk-Wilk i Zając
  Konkurs recytatorski
  Dzień Edukacji
  Pasowanie na ucznia
  Pasowanie na Gimnazjalistę
  Wadowice
  Spotkanie z policjantem

Archiwum galerii

Oddział Przedszkolny
  O nas
  Aktualności
  Dla rodziców
  Galeria Przedszkolaka
  Nasze prace
  Przedszkolne osiągnięcia
  Wiersze i piosenki

Portal
  Zajęcia artystyczne
  Baltie
  facebook

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~natalia
Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
~robert
Avatar

Punktacja:
Ogólne: 29
Bonusy: 0
Kary: 0

2) ~krupcia (26 pkt.)
3) ~abc (11 pkt.)
4) ~Pigi (10 pkt.)
5) ~asiorek (10 pkt.)
6) ~PaUka (9 pkt.)

 ZBIERAMY MAKULATURĘ – CHRONIMY LASYSubmit News Submit Article Visit our Forum 
 Po raz trzeci uczniowie naszej szkoły przystąpili do konkursu zbiórki makulatury organizowanego przez Spółkę ATOL w Rzeszowie. W tym półroczu zarobiliśmy 155 złotych.  
    Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przynosili, a nawet przywozili  niepotrzebne już gazety, zeszyty czy książki. Prosimy jednocześnie, aby każdy kto posiada w domu jeszcze takie materiały nie wyrzucał ich, tylko przyniósł do szkoły, lub poinformował nas o nich. Postaramy się sami je odebrać. Dziękujemy za pomoc.     
Tekst: M. Znamirowska
 Szkolne jasełka Submit News Submit Article Visit our Forum 
 22 grudnia w naszej szkole odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne, w którym uczestniczyli uczniowie, nauczyciele i rodzice. Rozpoczęło się ono od życzeń złożonych przez panią Dyrektor Bernadetę Wolan, a następnie uczniowie klas 2 i 3, pod kierunkiem pań: Anny Drozd i Haliny Korab, przedstawili jasełka pt. "Europo nie możesz żyć bez Boga".
Hej kolęda, kolęda - to czas kolędowania przez poszczególne klasy. Każdy zespół klasowy miał za zadanie przygotować i zaprezentować dowolną kolędę. Później miało miejsce uroczyste wręczenie przez panią Dyrektor nagród uczniom, którzy brali udział w różnych konkursach pozaszkolnych. Dokonano również rozstrzygnięcia IX Szkolnego Konkursu Bożonarodzeniowego na kartkę świąteczną, stroik i szopkę.
 Szopki, stroiki i kartki świąteczneSubmit News Submit Article Visit our Forum 
 W naszej szkole corocznie odbywa się Szkolny Konkurs Bożonarodzeniowy na kartkę świąteczną, stroik i szopkę. W tym roku uczniowie znów nie zawiedli. Przynieśli na konkurs wspaniałe prace, które powstawały samodzielnie i przy współpracy całych rodzin.


Aktualizacja z dnia 29.12.2017r.:
Cieszymy się bardzo, bo w  IX  edycji  konkursu wzięło udział 64 uczniów naszej szkoły. To rekordowa ilość. Uczniowie wykonali 42  kartki  świąteczne, 29 stroików i 8 szopek.                                   Wszystkie prace oceniane były w trzech kategoriach wiekowych, a  jury jak zwykle nie miało łatwego zadania. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpiło 22.12.2017r. po przedstawieniu jasełkowym przygotowanym przez uczniów klasy II i III szkoły podstawowej. Wszystkie prace można podziwiać przy wejściu do  naszej szkoły.
 
Raz jeszcze pragniemy wszystkim pogratulować i podziękować zwłaszcza niektórym rodzicom, bez pracy których nie powstałyby tak oryginalne prace. Mamy jednocześnie nadzieję, że za rok przygotujecie równie piękne kartki, stroiki i szopki.
                    Tekst aktualizacji:
M.Znamirowska
 Przedszkolne jasełkaSubmit News Submit Article Visit our Forum 
 19 grudnia miała miejsce premiera jasełek przygotowanych przez przedszkolaków z naszego oddziału przedszkolnego. Tradycyjna historia Bożego Narodzenia urozmaicona tańcami aniołów i pasterzy, wizytą Trzech Króli, jak również pewnych zwierząt, które skarżyły się Dzieciątku na niekorzystne dla nich warunki życia powodowane przez człowieka. To wszystko mogli obejrzeć rodzice dzieci i zaproszeni goście, jak również starsi koledzy z klas I-IV, VII i II gimnazjum.
Trzeba podkreślić wielkie zaangażowanie samych przedszkolnych aktorów, jak i rodziców, którzy pomogli stworzyć niektóre stroje do przedstawienia.
  Nagroda w I Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim pt. „Pejzaże strzyżowskie” dla Oli FrączekSubmit News Submit Article Visit our Forum 
  Fundacja na Rzecz Rozwoju Kultury Ziemi Strzyżowskiej ogłosiła konkurs poetycki promujący piękno mowy ojczystej, wartości religijne i patriotyczne,  a także miłość bliźniego i piękno krajobrazu ojczystego kraju. Naszą szkołę reprezentowały: Anna Biega z kl.V, Aleksandra Frączek z kl.II gimnazjum i Natalia Barańska z kl. III gimnazjum. Został on rozstrzygnięty w grudniu. Miło nam poinformować, że laureatką II miejsca została Aleksandra Frączek za zestaw wierszy: „Opieka”, „Daj żyć” i „Lot”. Ania i Natalia otrzymały wyróżnienia. Gratulujemy sukcesu i czekamy na kolejne wiersze.
Tekst: M. Znamirowska

 Misie ratownisieSubmit News Submit Article Visit our Forum 
 Uczniowie naszej szkoły przyłączyli się akcji "Misie ratownisie".  Pluszaki trafią do Straży Pożarnej i Pogotowia Ratunkowego aby były wsparciem dla najmłodszych w ciężkich chwilach.  Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie przyniesione misie smiley.
Tekst: G. Lubas
 Koncert Majki Jeżowskiej Submit News Submit Article Visit our Forum 
 7 grudnia przedszkolacy i uczniowie z klas 1-3 udali się do Rzeszowa - Jasionki gdzie w  pięknej sali kongresowej G2A Arena odbył się niezwykły koncert mikołajowy Majki Jeżowskiej. Artystka tworzy niezapomniane utwory dla dzieci. Uczestnicy naszego wyjazdu bawili się z piosenkarką tańcząc i śpiewając.
Po koncercie dzieci zwiedziły jeszcze dworzec kolejowy w Rzeszowie i pełni miłych wrażeń wróciły do domu.
 Mikołaj w szkoleSubmit News Submit Article Visit our Forum 
 6 grudnia w całej szkole zapanowała atmosfera radosnego oczekiwania. Przyjdzie? A może ominie szkołę? Nie.... Ten gość tak nie robi!!! Zjawia się tam, gdzie są dzieci i młodzież. Wiadomo, że chodzi o św. Mikołaja. Przybył do wszystkich uczniów i tych bardzo grzecznych i tych nieco mniej grzecznych. Wszystkich obdarował prezentami i uśmiechem.
Zapraszamy za rok.
 KONKURS - LITERATURA I DZIECI „DZIEŃ BEZ KOMPUTERA” Submit News Submit Article Visit our Forum 
 Trudno nam sobie wyobrazić dzień bez komputera. Okazuje się jednak, że alternatywnych rozwiązań może być mnóstwo. Tego właśnie dotyczyła kolejna edycja konkursu. KLAUDIA STANISŁAWCZYK z klasy  VII proponowała wspólne rozmowy i zabawy z rodzicami i rówieśnikami. 21.11.recytując tekst „Wierzyć czy nie” w czasie  gminnych eliminacji  w Konieczkowej zakwalifikowała się do przeglądu rejonowego. Ten odbył się 24 listopada w Boguchwale. Mimo że Klaudia prezentowała swój tekst dopiero około godz. 16.30 /było aż tak wielu uczestników/ zdobyła wyróżnienie. Bardzo ładnie reprezentowała naszą szkołę, życzymy Jej dalszych sukcesów.

Tekst: M. Znamirowska

 TA CO NIE ZGINĘŁA – OJCZYZNA NASZA – POLSKA (9.11.2017r.)Submit News Submit Article Visit our Forum 
 Święta państwowe stanowią ważne wydarzenia w życiu naszej szkoły. Rocznica 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, przeniosła nas w czasy, kiedy nasza ojczyzna była zniewolona przez Rosję, Austrię i Prusy. Uczniowie zaprezentowali program słowno – muzyczny, który został wzbogacony kilkoma scenami, w których mogli się wykazać swoimi zdolnościami aktorskimi. Oglądaliśmy np. pożegnanie syna, który szedł walczyć w powstaniu styczniowym i prosił o błogosławieństwo swoją ukochaną mamę. Największe emocje wzbudziła jednak przemowa Józefa Piłsudskiego, który mobilizował swoich żołnierzy do walki, a potem poprowadził ich na pole bitwy. Uczniowie posiadający talenty muzyczne mogli się wykazać śpiewem, a także umiejętnościami gry na instrumentach. Mamy nadzieję, że wszyscy widzowie uświadomili sobie, jak ważną wartością jest życie w wolnej ojczyźnie.
Tekst: A. Strzała
 I miejsce w ogólnopolskim projekcie "Erlebnisreise mit Deutsch" (8.11.2017r.)Submit News Submit Article Visit our Forum 
 „Erlebnisreise mit Deutsch”/„Z niemieckim w drogę” to projekt realizowany przez Goethe-Institut we współpracy z wydawnictwem LektorKlett, skierowany do szkół podstawowych i gimnazjów. Miło nam poinformować, że znaleźliśmy się w gronie zwycięskich szkół (Sieger), którym organizatorzy przyznali I miejsce. Do wygrania był pakiet z materiałami dydaktycznymi do wykorzystania w nauce, promocji języka niemieckiego lub do przeprowadzenia niestandardowej lekcji pokazowej, np. w ramach Dni Otwartych oraz za zajęcie I – go miejsca nagroda niespodzianka. Udział w konkursie polegał na zaprojektowaniu kartki z wakacji z wykorzystaniem słownictwa udostępnionego na stronie projektu. Naszą szkołę reprezentowała grupa uczniów i uczennic z klasy II i  III gimnazjum. Zwyciężyła pocztówka uczniów z klasy II gimnazjum w składzie: Gabriela Widłak,  Anita Daszykowska, Mateusz Tadla i Mateusz Wolan  zatytułowana „Postkarte aus Rügen”.  Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce języka niemieckiego!
Tekst: K. Niemiec
Strona 1 z 9 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Dziennik lekcyjny UONET+
Owoce w szkole

Owoce w szkole

Muzeum społeczne

Muzeum

Pracownia komputerowa

Pracownia Apple Macintosh
Kalendarz
Styczeń
PoWtŚrCzPtSoNd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zdarzenia
Kliknij, by dowiedzieć się więcej
Licznik
Do końca roku szkolnego pozostało:

Reklama

Zespół Szkół w Połomi

Zespół Szkół w Lutczy

Szkoła Podstawowa w Jaworniku

Szkoła Podstawowa w Bliziance

Zespół Szkół w Niebylcu

Nasza szkoła

Gmina Niebylec

Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu

facebook
Zespół Szkół W Konieczkowej

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Konieczkowej
   Powered by v6.01.6 || EF IV by eXtreme Crew © 2003-2005
Comstock by:
461130 Unikalnych wizyt