Witamy: Zespół Szkół w Konieczkowej [Guest] Księga GościSzkolne ForumStrona GłównaPlan lekcjiFOTOGaleria
Wrzesień 21 2014 12:05:16  
Nawigacja
Nasza szkoła
  Misja szkoły
  Wizja szkoły
  Patron szkoły
  Historia szkoły
  Muzeum społeczne
  Kontakt

My i szkoła
  PODRĘCZNIKI na ROK SZKOLNY 2014/2015
  Plan lekcji
  Dowóz uczniów
  Dni wolne od zajęć
  Tabla szkolne
  Księga Gości
  Szkolne Forum
  Nasze wypracowania
  Napisz do nas

Nasze sukcesy
  Konkursy i Festiwale
  Sportowe

FOTO galerie
  ROK SZKOLNY 2013/2014
  ROK SZKOLNY 2012/2013
  FOTO-święto szkoły 2011
  FOTO-święto szkoły
  Strażacy 2012

Oddział Przedszkolny
  O nas
  Aktualności
  Dla rodziców
  Galeria Przedszkolaka
  Nasze prace
  Przedszkolne osiągnięcia
  Wiersze i piosenki

Portal
  Zajęcia artystyczne
  Baltie
  facebook

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 57
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~Karolina
Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
~robert
Avatar

Punktacja:
Ogólne: 29
Bonusy: 0
Kary: 0

2) ~krupcia (26 pkt.)
3) ~abc (11 pkt.)
4) ~asiorek (10 pkt.)
5) ~Pigi (10 pkt.)
6) ~PaUka (9 pkt.)

 Wyprawka szkolna - nowe informacje!Submit News Submit Article Visit our Forum 
 INFORMACJE DLA RODZICÓW
Druki wniosków o przyznanie pomocy finansowej  w ramach rządowego programu „Wyprawka szkolna 2014” można wybrać:

- w Zespole Szkół w Konieczkowej w godzinach: 8:30-14:00

- w Gminnym Zespole Ekonomiczno-Administracyjnym Szkół w Niebylcu w godzinach pracy
- oraz pobrać ze strony szkoły www.zskonieczkowa.webd.pl


O dotację mogą ubiegać się rodzice uczniów kl. II, III  i VI jeżeli dochód na osobę nie przekracza 539zł netto lub rodzice dzieci niepełnosprawnych posiadający orzeczenie o niepełnosprawności bez kryterium dochodowego.


Wnioski  należy składać od 1.09.2014 do 12.09.2014 r.
w GZEAS Niebylec
.
Do wniosku należy dołączyć – zaświadczenie o korzystaniu ze świadczeń rodzinnych w formie zasiłku rodzinnego lub dodatku do zasiłku rodzinnego (oznacza to, że dochód nie przekracza kwoty 539 zł netto)
W uzasadnionych przypadkach do wniosku  można dołączyć – zamiast zaświadczenia o wysokości dochodów – oświadczenie o wysokości dochodów.
W przypadku ubiegania się o pomoc dla ucznia z niepełnosprawnością w stopniu lekkim, do wniosku – zamiast zaświadczenia  o wysokości dochodów – należy dołączyć kopię orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego wydanego przez publiczną  poradnię psychologiczno-pedagogiczną, w tym poradnię specjalistyczną.  
W przypadku ubiegania się o pomoc dla ucznia pochodzącego z rodziny, w której dochód na osobę przekracza kryterium  dochodowe 539 zł netto do wniosku – zamiast zaświadczenia  o wysokości dochodów – należy dołączyć uzasadnienie.
Do wniosku należy również dołączyć:
1.    faktura VAT, rachunek, paragon, wystawiona imiennie na ucznia, rodzica (prawnego opiekuna, rodzica zastępczego), lub oświadczenie o zakupie odpowiednio podręczników lub materiałów edukacyjnych wraz z informacją o rozliczeniu wydatków tylko w ramach Rządowego programu pomocy uczniom 2014 r. „Wyprawka szkolna”,
2.    Nr konta bankowego na które będzie przekazany zwrot.

 DożywianieSubmit News Submit Article Visit our Forum 
 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej informuje, że w roku szkolnym 2014/2015 od 22 września 2014 planowane jest dożywianie dzieci w szkole na podstawie programu „Pomoc państwa w zakresie dożywiania” na lata 2014-2020 (M.P. z 2013 r. poz. 1024)
    Rodzice zainteresowani tą formą pomocy proszeni są o składanie wniosków bezzwłocznie w GOPS Niebylec wraz z dokumentami potwierdzającymi sytuację dochodową rodziny za miesiąc sierpień 2014 tj. zaświadczenie z zakładu pracy o dochodzie netto, zaświadczenie z Powiatowego Urzędu Pracy o pozostawaniu bezrobotnym i wysokości zasiłku, dokument potwierdzający opłacanie składek w KRUS, zaświadczenie o wielkości gospodarstwa rolnego i świadczeniach rodzinnych bądź oświadczenia o w/w dochodach. Po skompletowaniu dokumentów i przeprowadzonym wywiadzie zostaną przyznane świadczenia w formie posiłku dla dzieci uczących się w szkole.
    Pozostałych szczegółowych informacji udzielą pracownicy socjalni w GOPS Niebylec lub telefonicznie (17) 277 30 46.

 Zakrętkowa akcja trwa!!!Submit News Submit Article Visit our Forum 
 Nasza szkoła uczestniczy w zbiórce plastikowych nakrętek
na cele charytatywne.
W porze letniej i wakacyjnej pamiętajmy by nie wyrzucać ale zbierać nakrętki.

Po wakacjach w szkole zbiórka będzie trwała dalej.


ZBIERAJ! i POMAGAJ!
 Zakończenie roku szkolnego 2013/14Submit News Submit Article Visit our Forum 
 27 czerwca zakończył się rok szkolny 2013/14. Uroczystości rozpoczęła Msza św.  odprawiona przez ks. Mariusza Korbeckiego na sali gimnastycznej naszej szkoły. Uczestniczyli w niej rodzice, nauczyciele oraz dzieci i młodzież naszej szkoły. Po Mszy św. nastąpiło przekazanie sztandaru szkoły podstawowej. Następnie głos zabrała pani Dyrektor Bernadeta Wolan dokonując podsumowania roku szkolnego, dziękując wszystkim za włożony trud pracy w kończącym się roku szkolnym. Wyjątkowe podziękowanie złożyła  pani Marii Szeniak, która odchodzi na emeryturę. Uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce zostały wręczone nagrody. Klasa VI kończąc szkołę podstawową podziękowała pani dyrektor i nauczycielom, a klasa III gimnazjum przedstawiła humorystyczną część artystyczną żegnając się już zupełnie z murami naszej szkoły.

Życzymy wszystkim  miłych, spokojnych
pogodnych i bezpiecznych wakacji
oraz szczęśliwego powrotu do szkoły,
a absolwentom naszej szkoły życzymy powodzenia
w dalszej nauce. WYPRAWKA SZKOLNA 2014/2015Submit News Submit Article Visit our Forum 
 Ministerstwo Edukacji Narodowej informuje, że w 2014 r.  będzie kontynuowany Rządowy program pomocy uczniom „Wyprawka szkolna”.
W 2014 r. pomoc w formie dofinansowania zakupu podręczników do kształcenia ogólnego, dopuszczonych do użytku szkolnego przez ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania, przewidziana jest dla uczniów rozpoczynających w roku szkolnym 2014/2015 naukę w: klasach II, III lub VI szkoły podstawowej.


Wnioski do pobrania:

- dla ucznia klasy II, III i VI Szkoły Podstawowej


- dla ucznia posiadającego orzeczenie

Termin składania wniosków będzie podany odrębnym komunikatem w drugiej połowie sierpnia.

Więcej informacji Czytaj więcej
 Warsztaty muzyczneSubmit News Submit Article Visit our Forum 
 Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu ogłasza nabór na warsztaty muzyczne dla dzieci, młodzieży w sekcjach następujących instrumentów: trąbka, saksofon, tenorhorn, lira, sekcja perkusyjna.

Więcej informacji: TUTAJ


 Wojewódzki Konkurs PlastycznySubmit News Submit Article Visit our Forum 
 W dniu 3 czerwca 2014r. został podsumowany Wojewódzki Konkurs Plastyczny na plakat ,,Trzymaj formę - bądź aktywny ‘’ zorganizowany przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Rzeszowie.
    Komisja oceniła 657 prac, które napłynęły z 89 szkół województwa podkarpackiego. Wśród wyróżnionych znalazł się Kamil Lubas uczeń kl. lll naszego gimnazjum. Oprócz niego, prace przygotowała też Natalia Wolan.

Tekst: M. Znamirowska

 Wycieczka do SanokaSubmit News Submit Article Visit our Forum 
 10 czerwca dzieci z klas 0-3 wraz z wychowawczyniami udały się na wycieczkę do Sanoka. Celem naszego wyjazdu było zwiedzenie Muzeum Budownictwa Ludowego oraz zabawy w sali zabaw "Urwis". Nie byliśmy w stanie zobaczyć wszystkich obiektów znajdujących się w największym polskim skansenie. Ale widzieliśmy te najciekawsze i tak byliśmy w domu rzemieślników: fryzjera, krawca, zegarmistrza, sklepikarza. Zobaczyliśmy jak mieszkali dawniej ludzie na wsi, jakie mieli przydomowe ogródki. Odwiedziliśmy szkołę, gdzie dzieci zasiadły w starych ławkach oraz kościół, który wywarł na dzieciach ogromne wrażenie. Na kręgielni można było spróbować swych sił w rzutach drewnianą kulą. Po krótkim odpoczynku udaliśmy się do sali zabaw "Urwis", gdzie dzieci mogły "poszaleć" ruchowo na zjeżdżalniach, dmuchanym zamku, suchym basenie itp.
Posiłek dał wytchnienie i chwilę odpoczynku, ale wzmocnił siły na dalszą zabawę. Nieco zmęczeni, ale w znakomitych humorach wróciliśmy 
do domu.
 Dzień RodzinySubmit News Submit Article Visit our Forum 
 6 czerwca popołudniową porą odbył się w oddziale przedszkolnym Dzień Rodziny łączący Dzień Matki i Dzień Ojca w jedno święto. Przedszkolacy przygotowali dla swoich rodziców przedstawienie pt. Kukułka oraz własnoręcznie wykonane upominki. Dzieci wspaniale odegrały swoje role. Pięknie również wyglądały dzięki mamie Pawełka, która uszyła kostiumy. Jak to jest w naszym przedszkolnym zwyczaju musiał być również element wspólnej zabawy - dzieci z rodzicami. Mamusie śpiewały piosenkę, dzieci odgadywały, kogo woła mama, natomiast tatusiowie, jako silni mężczyźni, musieli ponosić swoje dziecko na ramionach i zawiązać kokardę na włosach córki. Na zakończenie wszyscy w dobrych humorach udali się na słodki poczęstunek.

 ODKRYWALI PIĘKNO POEZJI KAROLA WOJTYŁYSubmit News Submit Article Visit our Forum 
 Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Konieczkowej był organizatorem Gminnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Karola Wojtyły, który odbył się 22.05.2014r. Tegoroczna, X już edycja zbiegła się z inną,  wyjątkową uroczystością -  kanonizacją Jana Pawła II.
Organizując konkurs, bardzo zależy nam na tym, by przybliżyć osobę Papieża Polaka, utrwalić wspomnienie wyjątkowego człowieka, który trwał na modlitwie, nauczał, wybaczał, podziwiał piękno gór, otaczał się dziećmi, był blisko młodzieży. To On mówił do nas: „Musicie od siebie wymagać, choćby inni od Was nie wymagali”.
Pragniemy nade wszystko, by Jego twórczość była wciąż żywa, bo przecież wielu z nas miało to niebywałe szczęście, że żyliśmy właśnie w tym samym czasie co i Ojciec Święty Jan Paweł  II.    
 Wycieczka do KrakowaSubmit News Submit Article Visit our Forum 
 wieliczka

27 maja bieżącego roku pojechaliśmy wraz ze szkołą z Połomi na wycieczkę do Wieliczki i Krakowa. Kopalnia soli w Wieliczce jest wspaniała. Zobaczyliśmy tam kaplicę św. Kingi, która na długo mi utkwi w pamięci. Gdy wyjechaliśmy na powierzchnię, pojechaliśmy na Rynek Główny do Krakowie, a tam zagraliśmy w grę miejską, podczas której mogliśmy zobaczyć zabytkowa część Krakowa. Następnie weszliśmy do podziemi sukiennic by zobaczyć jak żyli Krakowianie przed wiekami. Po zwiedzaniu Krakowskich podziemi pieszo przeszliśmy z Rynku Głównego na stadion Wisły Kraków. Pod koniec naszej wycieczki pojechaliśmy do Krakowskiego  ZOO, w którym zobaczyliśmy dużo egzotycznych zwierząt.

Według mnie wycieczka ta była bardzo udana, a najbardziej podobała mi się kopalnia soli. Ze zniecierpliwieniem czekam następnej naszej podróży.

Tekst: I. Korzeniowska kl.V

Strona 1 z 7 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Owoce w szkole

Owoce w szkole

Muzeum społeczne

Muzeum

Pracownia komputerowa

Pracownia Apple Macintosh
Kalendarz
Wrzesień
PoWtŚrCzPtSoNd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zdarzenia
Kliknij, by dowiedzieć się więcej
Licznik
Do końca roku szk.2014/15 pozostało

Reklama

Zespół Szkół w Połomi

Zespół Szkół w Lutczy

Szkoła Podstawowa w Jaworniku

Szkoła Podstawowa w Bliziance

Zespół Szkół w Niebylcu

Nasza szkoła

Gmina Niebylec

Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu

facebook
Zespół Szkół W Konieczkowej

Zespół Szkół w Konieczkowej
   Powered by v6.01.6 || EF IV by eXtreme Crew © 2003-2005
Comstock by:
301856 Unikalnych wizyt