Witamy: Zespół Szkół w Konieczkowej [Guest] Księga GościSzkolne ForumStrona GłównaPlan lekcjiFOTOGaleria
Maj 30 2015 00:06:34  
Nawigacja
Nasza szkoła
  Misja szkoły
  Wizja szkoły
  Statut Zespołu Szkół
  Patron szkoły
  Historia szkoły
  Muzeum społeczne
  Kontakt

Nasze sukcesy
  Konkursy i Festiwale
  Sportowe

REKRUTACJA
  Regulamin rekrutacji
  Wnioski i podania
  Załączniki do uchwały Rady Gminy
  Lista przyjętych uczniów

My i szkoła
  PODRĘCZNIKI na ROK SZKOLNY 2014/2015
  Plan lekcji
  Dowóz uczniów
  Dni wolne od zajęć
  Tabla szkolne
  Księga Gości
  Nasze wypracowania
  Szkolne Forum
  Napisz do nas

FOTO galerie
  Wycieczka do Pacanowa
  English Drama
  Zielony Kapturek
  Teatr w bibliotece
  Karnawał 2015
  Babcia i Dziadek 2015
  Jasełka 2014
  Jasełka przedszkolaków
  "Brzechwa Dzieciom"
  Mikołaj u przedszkolaków
  Przedszkolne andrzejki
  Dzień Pluszowego Misia
  11 Listopada
  Jesień 2014
  Konkurs Recytatorski
  Wyjazd na paintball
  Częstochowa
  Dzień Edukacji Narodowej
  Ślubowanie 1 klasy
  Otrzęsiny Pierwszaków
  ROK SZKOLNY 2013/2014
  ROK SZKOLNY 2012/2013
  FOTO-święto szkoły 2011
  FOTO-święto szkoły
  Strażacy 2012

Oddział Przedszkolny
  O nas
  Aktualności
  Dla rodziców
  Galeria Przedszkolaka
  Nasze prace
  Przedszkolne osiągnięcia
  Wiersze i piosenki

Portal
  Zajęcia artystyczne
  Baltie
  facebook

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 57
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~Karolina
Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
~robert
Avatar

Punktacja:
Ogólne: 29
Bonusy: 0
Kary: 0

2) ~krupcia (26 pkt.)
3) ~abc (11 pkt.)
4) ~asiorek (10 pkt.)
5) ~Pigi (10 pkt.)
6) ~PaUka (9 pkt.)

 Sukces Eweliny BieryłoSubmit News Submit Article Visit our Forum 
 Sukces Eweliny na XX Ogólnopolskim Konkursie Literackim im. Marii Konopnickiej w Międzyrzecu Podlaskim
Jubileuszowy Konkurs Literacki okazał się niezwykle szczęśliwy dla naszej uczennicy klasy III gimnazjum Eweliny Bieryło, której jury przyznało III miejsce w kategorii poezji za zestaw 3 wierszy. Nagroda cieszy tym bardziej, że na konkurs przysłano ponad 160 prac. Gratulujemy Ewelinie i mamy nadzieję, że w dalszym ciągu będzie rozwijać swój talent literacki. Podziękowania składamy też na ręce Justyny Delikat, która była również uczestniczką tego konkursu.

O konkursie można przeczytać TUTAJ

Tekst: M. Znamirowska
 ENGLISH DRAMASubmit News Submit Article Visit our Forum 

     29 kwietnia bieżącego roku w Zespole Szkół w Konieczkowej odbył się drugi już w historii naszej szkoły gminny konkurs z języka angielskiego pt. „English Drama”. Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych mogli zaprezentować swoje umiejętności zarówno językowe, jak i aktorskie czy wokalne za pomocą prezentacji przedstawienia czy wykonania piosenki. 

    W konkursie udział wzięło 37 uczniów z siedmiu szkół naszej gminy. Uczestnicy konkursu byli oceniani przez trzyosobowe jury, w skład którego wchodzili następujące osoby: p. Anna Wolańska - nauczyciel języka angielskiego, p. Wojciech Stanisławczyk – nauczyciel muzyki i plastyki oraz p. Wiktor Bochenek – Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Niebylcu. wyniki konkursu, czytaj więcej ...

Tekst: L. Bator
 Noc MuzeumSubmit News Submit Article Visit our Forum 

 Blisko 2 tysiące zwiedzających, kilkaset eksponatów, kilkunastu kolekcjonerów, niezliczona ilość wrażeń i wspomnień - tak można podsumować tegoroczną edycję Nocy Muzeów, która w pierwszy majowy weekend odbyła się w Konieczkowej.

Podczas imprezy można było podziwiać eksponaty przywiezione przez kolekcjonerów z całego Podkarpacia. Dla zwiedzających swoje drzwi otworzyło Muzeum Społeczne Gminy Niebylec. Sporo atrakcji czekało również na boisku przed szkołą, gdzie zobaczyć można było kolekcje z dziedziny motoryzacji, a po zwiedzaniu posilić się ciepłym posiłkiem oraz potańczyć przy muzyce.  czytaj więcej ...


 Witaj Majowa jutrzenkoSubmit News Submit Article Visit our Forum 
 30 kwietnia 2015r. w rocznicę uchwalenia Konstytucji 3. Maja odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia. Uczniowie z klasy czwartej przypomnieli doniosłe wydarzenia z roku 1791r. Zebrani wysłuchali utworów nierozerwalnie związanych z tym świętem, takich jak: Mazurek Trzeciego Maja, Piękna nasza Polska cała czy Ojczyzna nasza. Patriotyczny charakter uroczystości podkreślił polonez w wykonaniu uczniów klasy IV. i V.
Tekst: U. Bara-Witek
 Zdrowe życie - piękny światSubmit News Submit Article Visit our Forum 
 "Zdrowe życie - Piękny Świat" to hasło, pod którym uczniowie klasy I SP propagowali zdrowy styl życia. Przygotowali oni przedstawienie teatralne pt. "Zielony Kapturek", w którym pokazali jak ważne jest dla nas zdrowe odżywianie, aktywny wypoczynek i życzliwość dla innych. Z tym przedstawieniem wzięli udział w Gminnym Konkursie Inscenizacji o Zdrowiu, który odbył się 15 kwietnia 2015r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Niebylcu. Zaprezentowali go również swoim kolegom z klas 0, II, III oraz rodzicom.

Tekst: Irena  Smela
 „Ania z Zielonego Wzgórza” na szkolnej scenieSubmit News Submit Article Visit our Forum 
 Dnia 12 marca bieżącego roku  uczniowie klasy VI przedstawili kilka ważnych wydarzeń z życia Anny Shirley, bohaterki  powieści pt. „Ania z Zielonego Wzgórza” autorstwa Lucy Maud Montgomery.
Inscenizacja rozpoczęła się oczywiście od momentu przyjścia pani Linde do Maryli
i jej oburzenia na widok Ani. Później dziewczynka miała jeszcze inne przygody, takie jak: zapoznanie z Dianą Barry, zaginięcie brożki. Przedstawienie zakończyło się konfliktem, do którego doszło między Anią i Gilbertem.
Wszyscy świetnie się bawili - zarówno aktorzy (Ania – Iwona Korzeniowska; Gilbert Blyth oraz Maryla Cuthbert - Agnieszka Szpiech;  Diana, Mateusz Cuthbert oraz Małgorzata Linde – Marcin Wolanin; narrator - Kamila Stanisławczyk) jak i publiczność.

Tekst: Iwona Korzeniowska

 Recytujemy...Submit News Submit Article Visit our Forum 
 Tak się szczęśliwie składa, że wśród naszych uczniów mamy doskonałych recytatorów, którzy godnie reprezentują naszą szkołę na różnych konkursach.
   27.02.2015r. w Rzeszowie odbyły się eliminacje rejonowe XVI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego „Sacrum w literaturze i sztuce” -  Żaneta Rykała zdobyła wyróżnienie, a Artur Dopart I miejsce, tym samym zakwalifikował się do finału w Jarosławiu, gdzie z kolei otrzymał wyróżnienie.
   20.03.2015r. w Niebylcu odbył się Gminny Konkurs Poezji Recytowanej i Śpiewanej „Pamiętamy” zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury. Tym razem to Żaneta Rykała zajęła I miejsce, zaś Artur Dopart  III .
   27.03.2015r. w Godowej po raz kolejny już braliśmy udział w XI Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Współczesnej Poezji Religijnej. Tradycyjnie wystąpił nasz duet: Żaneta i Artur. Jury III miejsce przyznało Arturowi.
   Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w nowych szkołach.

Tekst: M. Znamirowska

 Klasa III Gimnazjum na rekolekcjach zamkniętychSubmit News Submit Article Visit our Forum 
 5 – 7 marca uczniowie klasy III gimnazjum, którzy przygotowują się do sakramentu Bierzmowania uczestniczyli w rekolekcjach zamkniętych. W czwartek po zajęciach szkolnych, uczniowie naszej szkoły wspólnie ze swymi rówieśnikami z parafii Niebylec wyjechali, by pogłębić przygotowanie do sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej. Miejscem ćwiczeń duchowych był Ośrodek rekolekcyjny w Zaczerniu. Przewodnikiem w tym był rekolekcjonista ks. Tomasz Blicharz.
Językiem współczesnej młodzieży starał się on ukazać, jak cenna jest wiara, Dekalog, relacje z rodzicami, walka o trwanie w łasce uświęcającej. Zapraszał, by odkrywać życie pełne pasji i pragnień, większych niż tylko założenie konta na facebooku. Wraz z nami wspólnotę tworzyła młodzież z parafii Kupno. Wszyscy mogli skorzystać z sakramentu spowiedzi, nie brakło także okazji na wspólną integrację i dobrą zabawę.
Tekst: Ks.Paweł Smoleń
 Wyjazd do parku trampolin w RzeszowieSubmit News Submit Article Visit our Forum 
Zdjęcie ze strony parku trampolin w Rzeszowie"Happy Jump" - Szczęśliwy Skok to nazwa hali, w której zagościli uczniowie gimnazjum. 22 stycznia odwiedziliśmy drugi w Polsce Park Trampolin. Gdy oczom ukazała się sala zagospodarowana przez wielką trampolinę podzieloną na kilka sektorów, na ustach uczniów (i nie tylko) od razu pojawił się uśmiech. Wszyscy chętni w bezpieczny sposób mogli aktywnie spędzić czas. Niektórzy również wykazali się umiejętnościami akrobatycznymi. Wielką frajdę przyniósł także basen wypełniony nie wodą, a ... gąbkami. Jak pokazał ten wyjazd nasi uczniowie lubią aktywnie spędzać czas, więc lenistwo im nie podskoczy!
Tekst: Ks. P.Smoleń
  HOBBIT. BITWA PIĘCIU ARMII.Submit News Submit Article Visit our Forum 
 Podobno sam reżyser zapowiedział, że więcej ekranizacji powieści Tolkiena nie będzie, więc jak tu nie zobaczyć ostatniego filmu. Oczywiście, że trzeba. Takiego samego zdania byli nasi uczniowie gimnazjum, dlatego też 22.01.2015r. wybraliśmy się do kina Helios w Rzeszowie. Warto było. To doskonałe zwieńczenie przygody Bilbo Bagginsa i jego kompanów, ale też ukazanie zmian, jakie zaszły u poszczególnych postaci. Skoro bitwa, to nie było wielkim zaskoczeniem, że trup gonił trupa. Jednak zastępy orków, elfów, krasnoludów i ludzi tworzą znakomitą całość. Nie da się ukryć, że niektóre sceny były wręcz żenujące np. gdy Legolas skakał po spadających kamieniach, ale nie zapominajmy, że to jest fantasy. Słowem, podczas tego filmu należało się po prostu dobrze bawić.

Tekst: M. Znamirowska
 Wojewódzki Konkurs Szopek BożonarodzeniowychSubmit News Submit Article Visit our Forum 

Do XXII Wojewódzkiego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych zakwalifikowane zostały prace następujących uczniów:

1. Iwony Korzeniowskiej z klasy VI
2. Aleksandry Frączek z klasy V
3. Kingi Kozak z klasy V
4. Karola Jasiewicza z klasy VI
5. Szymona i Dawida Wesołowskich z klasy I i III.

    7.I.2015r. podsumowano etap wojewódzki. Jury Konkursu Szopek postanowiło wyróżnić szopki Iwony Korzeniowskiej, Aleksandry Frączek i Kingi Kozak.

Lista nagrodzonych i wyróżnionych

Dotarła do nas bardzo miła wiadomość, że wśród wyróżnionych znaleźli się również pozostali twórcy szopek czyli: Karol Jasiewicz oraz Dawid i Szymon Wesołowscy.


Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów
!
Strona 1 z 8 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Dziennik lekcyjny
Logo internetowego dziennika lekcyjnego
Owoce w szkole

Owoce w szkole

Muzeum społeczne

Muzeum

Pracownia komputerowa

Pracownia Apple Macintosh
Kalendarz
Maj
PoWtŚrCzPtSoNd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zdarzenia
Kliknij, by dowiedzieć się więcej
Licznik
Do końca roku szk.2014/15 pozostało

Reklama

Zespół Szkół w Połomi

Zespół Szkół w Lutczy

Szkoła Podstawowa w Jaworniku

Szkoła Podstawowa w Bliziance

Zespół Szkół w Niebylcu

Nasza szkoła

Gmina Niebylec

Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu

facebook
Zespół Szkół W Konieczkowej

Zespół Szkół w Konieczkowej
   Powered by v6.01.6 || EF IV by eXtreme Crew © 2003-2005
Comstock by:
328982 Unikalnych wizyt