Witamy: Zespół Szkół w Konieczkowej [Guest] Księga GościStrona GłównaPlan lekcjiFOTOGaleriaKontakt
Grudzień 10 2016 15:40:48  
Nawigacja
Nasza szkoła
  Misja szkoły
  Wizja szkoły
  Statut Zespołu Szkół
  Patron szkoły
  Historia szkoły
  Muzeum społeczne
  Kontakt

Nasze sukcesy
  Konkurs recytatorski
  Konkursy i Festiwale
  Sportowe

REKRUTACJA
  Harmonogram rekrutacji
  Informacje dla rodziców
  Wnioski i podania

My i szkoła
  Plan lekcji
  Podręczniki 2016/2017
  Dowóz uczniów
  Świetlica
  Dni wolne od zajęć
  Kalendarz roku szk.2016/17
  Tabla szkolne
  Księga Gości
  Napisz do nas
  Szkolne Forum

FOTO galerie
  Andrzejki 2016
  Teatrzyk-Wilk i Zając
  Konkurs recytatorski
  Dzień Edukacji
  Pasowanie na ucznia
  Pasowanie na Gimnazjalistę
  Wadowice
  Spotkanie z policjantem
  ROK SZKOLNY 2015/2016
  ROK SZKOLNY 2014/2015
  ROK SZKOLNY 2013/2014
  ROK SZKOLNY 2012/2013
  FOTO-święto szkoły 2011
  FOTO-święto szkoły

Oddział Przedszkolny
  O nas
  Aktualności
  Dla rodziców
  Galeria Przedszkolaka
  Nasze prace
  Przedszkolne osiągnięcia
  Wiersze i piosenki

Portal
  Zajęcia artystyczne
  Baltie
  facebook

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 58
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~natalia
Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
~robert
Avatar

Punktacja:
Ogólne: 29
Bonusy: 0
Kary: 0

2) ~krupcia (26 pkt.)
3) ~abc (11 pkt.)
4) ~asiorek (10 pkt.)
5) ~Pigi (10 pkt.)
6) ~PaUka (9 pkt.)

 Andrzejki (24.XI.2016r.)Submit News Submit Article Visit our Forum 
  24 listopada odbyły się andrzejki dla przedszkolaków, na które przyszły również dzieci młodsze, które nie uczęszczają do naszego oddziału przedszkolnego. Tańce i wróżby umilały czas wspólnej zabawy. Czy wróżby się spełnią – przyszłość pokaże. Pewne jest to, że przyniosły one nam wiele radości. Podczas uroczystości pomagały uczennice klasy pierwszej gimnazjum prowadząc niektóre wróżby i wspólnie się bawiąc z dziećmi.
Wielkimi wróżkami były zapewne też mamy dzieci. które wyczarowały słodki poczęstunek.
Dziękujemy!!!
 Sukces Wiktorii z klasy III SP (15.11.2016r.)Submit News Submit Article Visit our Forum 
 15 listopada w GOK-u w Niebylcu odbyła się kolejna edycja konkursu "Literatura i dzieci - Nasze pasje". Nagrodę i szansę reprezentowania na szczeblu rejonowym w Siedliskach zdobyła WIKTORIA PETYNIAK z klasy III SP. Recytowała ona utwór Małgorzaty Strzałkowskiej "Nowa moda".
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

O konkursie można przeczytać TUTAJ
 98 Rocznica Niepodległości Polski (10.11.2016r.)Submit News Submit Article Visit our Forum 
   11 listopada zapisał się na kartach Polski jako dzień niezwykle radosny. Nasza Ojczyzna po 123 latach niewoli odzyskała upragnioną wolność, którą i my teraz możemy się cieszyć. Polacy nigdy nie pogodzili się z niewolą i nie poddali się. Organizowali powstania, walczyli do końca. Tak wielkie poświęcenie wynikało z poczucia patriotyzmu, którego współczesnym Polakom często brakuje. Dlatego ważna jest pamięć o tej rocznicy, bo poprzez chwilę zadumy możemy budować przywiązanie do Ojczyzny i docenić to, że jesteśmy WOLNI.
Mimo pochmurnego nieba tegoroczne uroczystości w dniu 10 listopada napawały wszystkich dumą, która powinna rozpierać serce każdego patrioty.
To ważne wydarzenie z historii, jakim było odzyskanie niepodległości, przypomnieli nam uczniowie z klasy IV szkoły podstawowej  i przedstawiciele z klasy III a gimnazjum, którzy przygotowali montaż słowno – muzyczny pod kierunkiem pań A. Wolańskiej i K. Niemiec. Podczas akademii usłyszeliśmy takie pieśni patriotyczne jak: „Wojenko, wojenko”, „My, Pierwsza Brygada”, „Piechota”,  „Rota” i  „Rozkwitały pąki białych róż”.

Tekst: K. Niemiec
 Teatrzyk w bibliotece w Niebylcu (24.10.2016r.)Submit News Submit Article Visit our Forum 
 W dniu 24 października na zaproszenie Gminnej Biblioteki w Niebylcu uczniowie klas młodszych I-III SP oraz przedszkolacy udali się na przedstawienie pt. "Wilk i Zając" w wykonaniu artystów KRAK ART z Krakowa. Znana historia, gdzie Wilk poluje na zająca przeobraziła się w wiele pouczających i edukacyjnych scenek. Dzieci dowiedziały się jak należy nakrywać do stołu. Przykład Wilka odsłonił prawdę, że nie popłacają: łakomstwo, spożywanie dużej ilości słodyczy, jak również brak higieny ustnej. Ponadto przypomniały sobie podstawowe zasady ruchu drogowego. A wszystko to w miłej i radosnej atmosferze. Śmiechu było co nie miara. A odważni brali nawet udział w przedstawieniu.
Dziękujemy Paniom z Gminnej Biblioteki w Niebylcu za zaproszenie i jak zawsze miłe przyjęcie.
 Konkurs Recytatorski Poezji Karola Wojtyły (18.10.2016r.)Submit News Submit Article Visit our Forum 
 Z okazji Dnia Papieskiego obchodzonego w tym roku pod hasłem "Bądźmy świadkami miłosierdzia" uczniowie naszej szkoły przygotowywali prezentacje o Janie Pawle II, brali udział w konkursie wiedzy oraz Szkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Karola Wojtyły. Jury oceniające przygotowane recytacje przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

   W kategorii klas I - III
I miejsce -  MAJA KYC - kl. II
II miejsce -  ANTONINA MURIAS - kl.I i KAMILA PIWKO kl. III
III miejsce - GABRIELA SOŁTYS  - kl. II i WIKTORIA PETYNIAK kl. III
w kategorii piosenki I miejsce zajął BARTŁOMIEJ SOŁTYS z kl. III

   W kategorii klas IV - VI

I miejsce - KLAUDIA STANISŁAWCZYK  KL. VI
II miejsce - KINGA LUBAS  kl. V
III miejsce - DOMINI(KA STACHURA KL V
wyróżniono - ANNĘ BIEGA z KL. IV i ALEKSANDRĘ ŻYBYRA z KL. V

   W kategorii gimnazjum:
I miejsce - KRZYSZTOF SZENIAK KL. III
II miejsce - IWONA KORZENIOWSKA KL. II
III miejsce - KAROLINA SMELA - KL. III
wyróżnienia: SOŁTYS ELŻBIETA kl. I, ALEKSANDRA FRĄCZEK  kl. I, SEBASTIAN ŚLIWA  kl. III

    Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe aniołki i przypominajki, zaś nagrodzeni uczniowie dyplomy, nagrody książkowe i obrazki. Dziękujemy recytatorom, a także ich opiekunkom za przygotowanie uczniów.
Tekst: M. Znamirowska


 Pasowanie na ucznia pierwszej klasy SP (11.10.2016r.)Submit News Submit Article Visit our Forum 
We wtorek 1 1 października oficjalnie do grona uczniów przyjęto pierwszaków ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II. Na uroczystość pasowania zostali zaproszeni dyrekcja, wychowawcy, nauczyciele, uczniowie klas 0-3 oraz rodzice uczniów klasy pierwszej.
Uroczystość pasowania uczniów rozpoczęła się od powitania wszystkich zebranych przez wychowawczynię klasy 1 panią mgr Halinę Korab. Jeszcze przed ślubowaniem dzieci pochwaliły się swoimi umiejętnościami, które zdobyły przez pierwszy miesiąc nauki w szkole.
   Po programie artystycznym pani dyrektor szkoły uroczyście pasowała uczniów, którzy ślubowali „… być dobrym Polakiem, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły…”. Wychowawczyni wręczyła pierwszoklasistom pamiątkowe dyplomy pasowania na ucznia oraz drobne upominki.
    
 Konkurs "Jan Paweł II w poezji i piosence" (7.10.2016r.)Submit News Submit Article Visit our Forum 
 Zdjęcie ze strony SP Jawornik7.X .2016 w SP w Jaworniku Niebyleckim odbył się XII Gminny Konkurs klas I-III "Jan Paweł II w poezji i piosence". Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy II i III.
W kategorii "wiersze" Maja Kyc z klasy II zdobyła 2 miejsce, a Kamilka Piwko z klasy III - wyróżnienie. W kategorii "piosenka" 3 miejsce w konkursie zajął Bartek Sołtys z klasy III. Gratulacje.

Tekst: I.Smela
 Pielgrzymnka śladami św. Jana Pawła II (26.09.2016r.)Submit News Submit Article Visit our Forum 
 26 września uczniowie tradycyjnie udali się na pielgrzymkę związaną z patronem naszej szkoły św. Janem Pawłem II. Pielgrzymi szlak rozpoczęliśmy od miejsca, gdzie "wszystko się zaczęło". Wadowice to szczególne miejsca, które zwiedziliśmy: dom rodzinny Karola Wojtyły, muzeum, kościół, gdzie był ochrzczony i modlił się, gimnazjum i oczywiście cukiernia, gdzie Lolek chodził na kremówki; te wszystkie miejsca uczyły nas, że świętość zdobywa się codzienności.
Następnie pojechaliśmy do Sanktuarium Pasyjno-Maryjnego Kalwarii Zebrzydowskiej, gdzie Karol Wojtyła, później też jako papież przyjeżdżał i przez ręce Matki Bożej modlił się w różnych intencjach. My także w kaplicy Cudownej Ikony Maryi modliliśmy się na Mszy Świętej. Kolejnym elementem pielgrzymki było Centrum Jana Pawła II, gdzie ucałowaliśmy relikwie świętego Patrona oraz widzieliśmy m.in. sutannę, którą miał papież Polak w dzień zamachu. Nawiedziliśmy również Łagiewniki, by w Roku Miłosierdzia modlić się o potrzebne łaski za przyczyną św. s. Faustyny.
W drodze powrotnej nie brakowało radosnej atmosfery, wspólnych śmiechów, a przede wszystkim wdzięczności, że Jan Paweł II jest patronem naszej szkoły.
Tekst: Ks. Paweł Smoleń
 Spotkanie z policjantem (23.09.2016r.)Submit News Submit Article Visit our Forum 
 23 września dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w spotkaniu z policjantem, którym był nasz pan dzielnicowy asp. Paweł Kuśtek. Tematem spotkania była bezpieczna droga do szkoły. Zostały przypomniane podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach jak i bezpieczeństwo podczas zabaw czy kontaktach z nieznajomymi. Pan policjant zwrócił uwagę za konieczność noszenia przez dzieci jak i dorosłych elementów odblaskowych, które ułatwiają widoczność pieszego dla kierowcy, szczególnie po zmroku.
Po spotkaniu dzieci miały możliwość obejrzenia radiowozu, co spotyka się z wielkim entuzjazmem.
Dziękujemy za wszystkie uwagi i przypomnienia. Miejmy nadzieję, że przełożą się one we właściwe i bezpieczne zachowania podczas drogi do szkoły. 
 Wycieczka klas 0-III do Rzeszowa (6.06.2016r.)Submit News Submit Article Visit our Forum 
 Dzisiaj dzieci z klas 0-III wyruszyły na wycieczkę do Rzeszowa. Zdawałoby się, że to zbyt blisko na wyjazd wycieczkowy, ale okazji do dobrej zabawy nie zabrakło. Najpierw było kino i oczekiwany przez wielu film "Angry Birds" czyli animowana wersja popularnej gry komputerowej. Po wrażeniach wzrokowych przyszedł czas na szaleństwa ruchowe w Centrum Zabaw dla Dzieci "Fantazja". Następnie czekała na dzieci wystawa klocków lego. Czegóż tam nie było! Budowle, pojazdy, zwierzęta, postacie, a wszystko zbudowane z klocków lego. Największa budowla to samolot prezydencki USA - Air Force One. Oprócz wystawy dzieci mogły podjąć samodzielną próbę konstrukcji i zabawy klockami. Wykazały się niesamowitą pomysłowością. Korzystając z  pięknej pogody pojechaliśmy do parku papieskiego, gdzie spacerując alejkami podziwialiśmy jego piękno, jak również skorzystaliśmy ze znajdującego się tam placu zabaw.
A później to już powrót do domu i dzielenie się wrażeniami z najbliższymi.
 Dzień rodziny w oddziale przedszkolnym (31.05.2016r.)Submit News Submit Article Visit our Forum 
 Za ocean miłości i cierpliwości przedszkolacy podziękowali incenizacją, wierszem i piosenką swoim Kochanym Rodzicom na uroczystości z okazji Dnia Rodziny. Oprócz występów dzieci była wspólna zabawa z rodzicami.

„Dzień rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.
Strona 1 z 8 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Dziennik lekcyjny UONET+
Owoce w szkole

Owoce w szkole

Muzeum społeczne

Muzeum

Pracownia komputerowa

Pracownia Apple Macintosh
Kalendarz
Grudzień
PoWtŚrCzPtSoNd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zdarzenia
Kliknij, by dowiedzieć się więcej
Licznik
Rok szkolny 2016/17 trwa jeszcze:

Reklama

Zespół Szkół w Połomi

Zespół Szkół w Lutczy

Szkoła Podstawowa w Jaworniku

Szkoła Podstawowa w Bliziance

Zespół Szkół w Niebylcu

Nasza szkoła

Gmina Niebylec

Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu

facebook
Zespół Szkół W Konieczkowej

Zespół Szkół w Konieczkowej
   Powered by v6.01.6 || EF IV by eXtreme Crew © 2003-2005
Comstock by:
397409 Unikalnych wizyt