Witamy: Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Konieczkowej [Guest] Księga GościStrona GłównaPlan lekcjiFOTOGaleriaKontakt
Marzec 23 2018 07:56:55  
Nawigacja
Nasza szkoła
  Misja szkoły
  Wizja szkoły
  Statut Szkoły
  Patron szkoły
  Historia szkoły
  Muzeum społeczne
  Kontakt

Nasze sukcesy
  Konkurs recytatorski
  Konkursy i Festiwale
  Sportowe

REKRUTACJA
  Harmonogram rekrutacji
  Informacje dla rodziców
  Wnioski i podania

My i szkoła
  Reforma edukacji MEN
  Kuratorium Oświaty
  Plan lekcji
  Podręczniki 2017/2018
  Dowóz uczniów
  Świetlica
  Dni wolne od zajęć
  Kalendarz roku szk.2017/18
  Tabla szkolne
  Księga Gości
  Napisz do nas
  Szkolne Forum

FOTO galerie
  Dzień pamięci
  Karnawał
  Robotyka
  Dzień nauczyciela 2017
  Wyjście do muzeum

Archiwum galerii

Oddział Przedszkolny
  O nas
  Aktualności
  Dla rodziców
  Galeria Przedszkolaka
  Nasze prace
  Przedszkolne osiągnięcia
  Wiersze i piosenki

Portal
  Zajęcia artystyczne
  Baltie
  facebook

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 59
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~Agnieszka Bator
Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
~robert
Avatar

Punktacja:
Ogólne: 29
Bonusy: 0
Kary: 0

2) ~krupcia (26 pkt.)
3) ~abc (11 pkt.)
4) ~Pigi (10 pkt.)
5) ~asiorek (10 pkt.)
6) ~PaUka (9 pkt.)

 REKRUTACJASubmit News Submit Article Visit our Forum 

Informujemy zainteresowanych rodziców, że rekrutacja do oddziału przedszkolnego
i klasy 1 szkoły podstawowej na rok szkolny 2018/19

rozpoczęła się z dniem 5 lutego 2018r. i trwać będzie do 20 kwietnia 2018r.

Szczegółowe informacje oraz wnioski są zamieszczone w zakładce "Rekrutacja".

Wnioski składać należy u Dyrektora szkoły lub w oddziale przedszkolnym u wychowawcy.
 Konkurs "Polska moja Ojczyzna"Submit News Submit Article Visit our Forum 
 06.03.2018 w Klimkówce odbył się powiatowy etap konkursu historyczno-przyrodniczego "Polska moja ojczyzna".  Naszą szkołę reprezentowały Kinga Lubas z klasy 6 i Klaudia Stanisławczyk z klasy 7, które osiągnęły najlepsze wyniki na etapie szkolnym. Klaudia wywalczyła pierwsze miejsce na etapie powiatowym i tym samym przeszła do dalszej części konkursu. Etap wojewódzki odbędzie się 26.04.2018 w Zarzeczu. Niestety Kindze zabrakło 1 punkt aby być wśród najlepszej czterdziestki z województwa. Kindze i Klaudii serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Tekst: G.Lubas

 English DramaSubmit News Submit Article Visit our Forum 
 2 marca w naszej szkole już po raz czwarty odbył się gminny konkurs językowy, pt. „English Drama”, którego celem była prezentacja przedstawień lub piosenek przez uczniów naszej gminy wykonanych w języku angielskim.
Celem nadrzędnym jednak było upowszechnianie znajomości języka angielskiego oraz rozwijanie zdolności aktorskich uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.   

Uczniowie oceniani byli przez komisję konkursową w składzie: p. Agnieszka Cynar – Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Niebylcu, p. Wiktor Bochenek – emerytowany Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Niebylcu oraz p. Magdalena Lenart - nauczyciel języka angielskiego. Kampania Edukacyjna „DZIECIAKI W BIZNESIE”Submit News Submit Article Visit our Forum 

 W listopadzie nasza szkoła została zgłoszona do udziału w Kampanii Edukacyjnej „Dzieciaki w Biznesie” organizowanej przez Fundację Generator Inspiracji oraz Studenckie Koło Naukowe Młodych Ekonomistów Politechniki Rzeszowskiej, we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim. Spośród 40 szkół z całego województwa podkarpackiego zakwalifikowano 17. Wśród nich znalazła się nasz placówka! Bezpośredni udział w opisywanym projekcie wzięła klasa VI i V. Uczniowie mieli zajęcia z wcześniej przeszkolonymi studentami – wolontariuszami rzeszowskich uczelni w ramach Programu PROJEKTOR – wolontariat studencki. Odbyło się trzy spotkania, w czasie których uczniowie pracowali aktywnymi metodami zdobywając wiedzę z zakresu oszczędzania, gospodarowania budżetem domowym, inwestowania i roli pieniądza w życiu.

Podczas trwania kampanii uczniowie brali także udział w konkursie na stworzenie projektu monetyDzięki dofinansowaniu z Narodowego Banku Polskiego zwycięskie szkoły będą miały możliwość wyjazdu do Warszawy i odwiedzenia Centrum Pieniądza NBP im. Sławomira Skrzypka. Czekamy na wyniki konkursu i cieszymy się, że uczniowie mieli możliwość zdobywania nowych doświadczeń.

 MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI OFIAR HOLOKAUSTUSubmit News Submit Article Visit our Forum 

 W roku 2018 gmina Niebylec włączyła się w obchody Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu. Społeczność naszej szkoły przygotowała montaż słowno – muzyczny upamiętniający ofiary zbrodni hitlerowskiej. Uczniowie wystąpili z tym programem w szkole, a następnie w czasie uroczystości środowiskowych z udziałem władz samorządowych oraz lokalnej społeczności i zaproszonych gości. Zebranym przypomniano okrutne wydarzenia z przeszłości, a przeżycia wzmocniono bardzo dobrym wykonaniem recytacji, utworów muzycznych oraz inscenizacji.

 Zajęcia profilaktyczneSubmit News Submit Article Visit our Forum 
  Dzisiaj tj. 26 lutego odbyły się dla wszystkich uczniów zajęcia profilaktyczne.
Podejmowały one wśród młodszych dzieci tematykę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, zaś dla starszych uczniów tematykę zdrowego odżywiania się i zażywania wszelakiego rodzaju używek i skutków takiego postępowania.

 Nasi tenisiści najlepsi w gminie!Submit News Submit Article Visit our Forum 
 Trzymamy kciuki za tenisistów, którzy w piątek 23 lutego pokonali w rozgrywkach gminnych drużyny innych szkół kwalifikując się do rozgrywek powiatowych.
Reprezentacją naszej szkoły jest: drużyna chłopców w składzie: Przemysław Turoń i Bartłomiej Sołtys oraz drużyna dziewcząt w składzie: Dominika Stachura i Aleksandra Żybura.


 Sukcesy w sportach zimowychSubmit News Submit Article Visit our Forum 
 Uczniowie naszej szkoły w tym sezonie zimowym reprezentując szkołę i Gminę Niebylec osiągają coraz to liczniejsze sukcesy  w  ramach Podkarpackiej Ligi Dzieci i Młodzieży  w NARCIARSTWIE  ZJAZDOWYM.

Dzięki determinacji i opiece Pana Zbigniewa Pięciaka, 17 lutego  w Przemyślu, uczennica Natalia Daszykowska stanęła na podium zajmując 1 miejsce a Sylwia Wolan  2 miejsce.


25 lutego w Strzyżowie uczniowie: Mateusz Wolan zajął - 3 miejsce,  Krystian Drozd - 4 miejsce, a Miłosz Sołtys - 6 miejsce.


Gratulujemy zdobycia wysokich miejsc, życząc dobrych czasów w zawodach ogólnopolskich.


 Klasowe konkursy z języka niemieckiego „Sprawdź swoją wiedzę”Submit News Submit Article Visit our Forum 
 Dnia 25.01.2018r. odbyły się w naszej szkole klasowe konkursy leksykalno – gramatyczne z języka niemieckiego „Sprawdź swoją wiedzę” dla uczniów klasy VII szkoły podstawowej i II gimnazjum. Wyniki konkursu w klasie VII przedstawiają się następująco. I miejsce zajęli ex aequo Natalia Daszykowska i Miłosz Korab. Na II miejscu uplasowali się Klaudia Stanisławczyk i Marcin Korab. III miejsce zajął Patryk Kozimor.
  W klasie II gimnazjum  I miejsce zajął  Mateusz Tadla, II miejsce -  Gabriela Widłak a III miejsce – Kinga Kozak. Nagrody na powyższy konkurs zostały pozyskane z wydawnictwa LektorKlett, polsko – niemieckiej współpracy młodzieży i ambasady Republiki Federalnej Niemiec w Warszawie. Wszystkim serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w konkursach!
Tekst: K. Niemiec

 Na szkolnej scenieSubmit News Submit Article Visit our Forum 
 Uczniowie klasy V przygotowali inscenizację pt. „Legenda o warszawskim Bazyliszku”. Na przedstawienie zaprosili młodszych kolegów – przedszkolaków i uczniów  klasy I i II.
    Na scenie pojawiły się stragany, na których swoje towary rozłożyły przekupki (Ania Biega, Madzia Szpiech) zachęcające do zakupu garnków i luster. Pojawili się również sprzedawca oferujący warzywa  (Kacper Ząbek) i szewc (Kacper Wolan). Oczywiście główną rolę odegrała Magda (Julka Rozborska), która musiała uratować swojego brata. Marek, jak się okazało, zaginął w lochach strasznego Bazyliszka (Szymek Sołtys)! Wszyscy byli ciekawi, czy Magda pokona potwora! Oczywiście tak też się stało, a mali widzowie głośnymi brawami nagrodzili ten bohaterski  czyn.
Tekst: U. Witek
 MOJA NIEPODLEGŁA - NAGRODA GŁÓWNA DLA AGNIESZKI SZPIECHSubmit News Submit Article Visit our Forum 
 Strzyżowskie liceum, Starostwo Powiatowe i Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Liceum Ogólnokształcącego im. A. Mickiewicza ogłosiło Powiatowy Konkurs Historyczno – Literacki „Moja Niepodległa”.
      W kategorii wywiad – w grupie wiekowej gimnazjum -  NAGRODĘ GŁÓWNĄ otrzymała AGNIESZKA SZPIECH z klasy III za wywiad „Od bibułek do wolności” przeprowadzony z Panem Janem Wojtaszkiem z Jawornika. Nagroda cieszy tym bardziej, bo na konkurs wpłynęło 18 prac. Agnieszce gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Więcej o tym konkursie można przeczytać: Tutaj "Moja Niepodległa"
Tekst: M. Znamirowska
Strona 1 z 10 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Dziennik lekcyjny UONET+
Owoce w szkole

Owoce w szkole

Muzeum społeczne

Muzeum

Pracownia komputerowa

Pracownia Apple Macintosh
Kalendarz
Marzec
PoWtŚrCzPtSoNd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zdarzenia
Kliknij, by dowiedzieć się więcej
Licznik
Do końca roku szkolnego pozostało:

Reklama

Zespół Szkół w Połomi

Zespół Szkół w Lutczy

Szkoła Podstawowa w Jaworniku

Szkoła Podstawowa w Bliziance

Zespół Szkół w Niebylcu

Nasza szkoła

Gmina Niebylec

Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu

facebook
Zespół Szkół W Konieczkowej

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Konieczkowej
   Powered by v6.01.6 || EF IV by eXtreme Crew © 2003-2005
Comstock by:
470288 Unikalnych wizyt